ZRÓBMY SOBIE PĄCZKA-PAPIEROPLASTYKA!

Szczecińska Sensoplastyka to miejsce, w którym dzieci robią wszystko co podpowie im wyobraźnia! Jeżeli Wasze dzieci lubią się troszkę ubrudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać, a chcecie zrobić własne P Ą C Z K I bez pieczenia, te zajęcia są stworzone dla Was!!! .

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie.


Tel. 514966402 lub 791690690

Koszt zajęć: 40 zł / 1 dziecko z 1 opiekunem

Organizatorzy proszą zabrać ze sobą dobry humor.

W warsztatach uczestniczy się boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka (dotyczy każdego, kto wejdzie na salę). Będziemy używać papieru, farb, pędzli i oczywiście wyobraźni. Uczestnicy zrobią tyle pączków ile będą w stanie udźwignąć.

Dopisanie się do wydarzenia na FB (wezmę udział, zainteresowany) nie powoduje automatycznego zapisania na listę uczestników.

Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji.

Zajęcia poprowadzi mgr Magdalena Gapska-certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki ®, Smyko- Multisensoryki, psychopedagog, pedagog specjalny, nauczyciel- terapeuta, partner Centrum Zdrowia Psychicznego i Centrum Neurorehabilitacji oraz studentka studiów podyplomowych Integracja Sensoryczna.


24 lutego o godzinie 15:45  zapraszamy do INKU Szczeciński Inkubator Kultury na P A P I E R O P L A S T Y K Ę

Zróbmy sobie pączka!Comments