Zrób coś dla siebie! Aktywuj Ferie 2015!

Zostajesz na ferie w domu? Skorzystaj na tym i przyjdź na warsztaty „Aktywuj Ferie”, które odbędą się w dniach 27-30 stycznia w Szczecinie. Zapomnij o nudzie i godzinach przeciekających przez palce, nastaw się na dobrą zabawę!

Poznasz Szczecin z innej, tajemniczej strony, nauczysz się fotografowania oraz przypomnisz zasady pierwszej pomocy przedmedycznej. Wolontariat europejski po francusku to ekspresowa lekcja nauki języka francuskiego. Poszukujesz pracy? Jeśli tak to przyda ci się wiedza z autoprezentacji. Kreatywność to cecha przydatna zarówno w pracy jak i w szkole, odkryj w praktycznych ćwiczeniach  swój kreatywny potenjał.

Zapoznaj się z programem>>

Co zrobić, aby wziąć udział w warsztatach?

Do 22 stycznia wypełnij formularz on-line w tym linku. Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży w wieku 15-25 lat. Możesz zgłosić się na dowolną liczbę warsztatów, ale liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Warsztaty odbędą się w siedzibie Sekretariatu ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego przy ul. Piłsudskiego 40-42 (obok Pl. Rodła) w Szczecinie (budynek starej przychodni, wejście od strony szklanej windy, IV piętro).

Polecamy!

PRZYSTAŃ (w) INKU!

Comments