Wolontariat w pierwszych krokach

Stowarzyszenie POLITES organizuje warsztaty dla przyszłych wolontariuszy, którzy chcą dowiedzieć się jak wygląda taka praca od samych podstaw. Masz ogromne serducho? Chcesz dobrowolnie komuś pomagać? Jeśli na te pytania odpowiedzieliście TAK, to nic nie stoi na przeszkodzie.

Wolontariuszem może zostać każdy! Potrzebny jest tylko wolny czas i chęć dzielenia się swoim pozytywnym nastawieniem. Wolontariuszem jest każda osoba fizyczna, która dobrowolnie i bez wynagrodzenia będzie wykonywała świadomą pracę na rzecz innych lub całego społeczeństwa, wykraczającą poza związki rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie.

Chcesz zostać wolontariuszem, a nie wiesz od czego zacząć? W takim razie dobrze trafiłeś!

Przyjdź na warsztat „Wolontariat w pierwszych krokach”! Dowiedz się: Co oznacza być wolontariuszem? Jakie ma on prawa i obowiązki? Co tak naprawdę jest twoją motywacją by nim zostać? Wybierz dogodny termin: 15 lub 26 października 2015 r., godz. 17:00-19:00  oraz wypełnij formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny tutaj. Warsztaty odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia Polites (ul. Dworcowa 19).

Polecamy, zapraszamy i zachęcamy! 

PRZYSTAŃ (w) INKU!

Comments