WIOSENNE SENSOPARTY! TROCHĘ SUCHO, TROCHĘ MOKRO. OD 6M-CA ŻYCIA!

Szczecińska Sensoplastyka tu dzieci robią wszystko co podpowie im wyobraźnia!


Tym razem możecie przenieść się w piaskowy, relaksujący, plażowy świat. Królować będą piaskownice, wiaderka, łopatki, foremki, grabki, muszelki i piach! Śmiało odkopcie swój plażowy sprzęt i zabierzcie go ze sobą. 

Wasze dzieci lubią się brudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać? Wasze dzieci nie lubią się brudzić, ale Wy chcecie pokazać im, że brudne ręce, bluzka czy spodnie to nic takiego? Chcecie zrobić własną ciastolinę, której skład będzie Wam znany i lubiany, a przy tym poćwiczyć swoje ręce i zmysły? 
Te zajęcia są stworzone dla Was!!!


Ze wzgledu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie.
Tel. 514966402 

Koszt zajęć: 40 zł / 1 dziecko z 1 opiekunem 


Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia (samodzielnie siedzacych).
W warsztatach uczestniczy się boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka (dotyczy każdego, kto wchodzi na salę). 

Dopisanie się do wydarzenia na FB (wezmę udział, zainteresowany) nie powoduje automatycznego zapisania na listę uczestników. 

Konieczne jest zabranie ubrania na zmianę, ręcznika i klapek ze względu na olbrzymie prawdopodobieństwo ubrudzenia się.(Obowiązuje także opiekuna).

Jeżeli dziecko jest alergikiem, organizatorzy proszą o wcześniejsze poinformowanie. Postarają się dobrać produkty odpowiednie do wspólnej zabawy.
Comments