WIOSENNE SENSOPARTY W INKU OD 6 M-CA ŻYCIA !

Szczecińska Sensoplastyka tu dzieci robią wszystko co podpowie im wyobraźnia!

Wasze dzieci lubią się brudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać? Wasze dzieci nie lubią się brudzić, ale Wy chcecie pokazać im, że brudne ręce, bluzka czy spodnie to nic takiego? Chcecie zrobić własną ciastolinę, której skład będzie Wam znany i lubiany, a przy tym poćwiczyć swoje ręce i zmysły?
Te zajęcia są stworzone dla Was!!!

Ze wzgledu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie.
Tel. 514966402

Koszt zajęć: 40 zł / 1 dziecko z 1 opiekunem

Organizatorzy proszą zabrać ze sobą dobry humor.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia (samodzielnie siedzacych).
W warsztatach uczestniczy się boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka (dotyczy każdego, kto wchodzi na salę).


Konieczne jest zabranie ubrania na zmianę, ręcznika i klapek ze względu na olbrzymie prawdopodobieństwo ubrudzenia się. (Obowiązuje także opiekuna;1 dziecko =1 opiekun).

Jeżeli dziecko jest alergikiem, organizatorzy proszą  o wcześniejsze poinformowanie. Postarają  się dobrać produkty odpowiednie do wspólnej zabawy.

Bogactwem stworzonych na każdych zajęciach nowych barw, zapachów i kompozycji z przeróżnych tekstur aktywizujemy wszystkie zmysły.

Zajęcia z ciastoliną w tle... i we włosach, a jak ktoś chce to może spróbować!!!

Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji!

Sensoplatyka ® to wielokolorowy, zapachowy, polisensoryczny obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy!

Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka ® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka ® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych.

Zajęcia Sensoplastyki ® prowadzi mgr Magdalena Gapska -certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki®, Multi- Smykosensoryki ®, partner Centrum Zdrowia Psychicznego oraz Centrum Neurorehabilitacji w Szczecinie, pedagog specjalny, studentka studiów podyplomowych Integracja Sensoryczna.

LINK DO WYDARZENIA

Comments