Wielka improwizacja, która rozbawia do łez!

Pod Pretekstem - grają improwizowane formy teatralne, a o losach ich postaci zadecydować możesz właśnie Ty! Wystarczy jednosłowo - sugestia, która stanie się inspiracją dla całego przedstawienia. Sam wybierz bohaterów, sytuacje oraz miejsca, w których się znajdą! Każdy występ jest niepowtarzalny, tak jak Twoje pomysły!

W październiku będą aż cztery okazje, aby zobaczyć Grupę Improwizacyjną POD PRETEKSTEM w Szczecinie. Ekipa da popis swoim umiejętnością także w Szczecińskim Inkubatorze Kultury. Sprawdźcie rozkład jazdy:

6 października, godz.19:00, Cafe Hormon - Dubbingi improwizowane

A gdyby tak filmowi bohaterowie mieli do powiedzenia coś zupełnie innego, niż wynika to ze scenariusza? Gdyby znane postaci z serialu nagle stały się kimś zupełnie innym? Prawda jest taka, dubbingujący nie ma pojęcia o czym jest film i pogubił swoje kwestie, a filmu nie da się już zatrzymać! Pora na improwizowany dubbing!

12 października, godz.19:00, Cafe Hormon - Sugerancja

Sugerancja to wieczór improwizacyjny krótkich form. W jednej scenie na przyjęciu mogą spotkać się wstydliwy Napoleon, gorączka sobotniej nocy i świąteczny karp, a w następnej sprzedawcy telezakupów spróbują sprzedać Wam cudowne lekarstwo na świergot ucha. Tu może wydarzyć się wszystko!

16 października, godz.19:00, Galeria K4 - Szczecin wita studentów

Kampania wrześniowa minęła - starsi studenci mogą złożyć broń, podczas gdy nowi rekruci dopiero napływają do miasta. To idealny moment na integrację i przegrupowanie szyków. Podczas szalonego wieczoru w Galerii K4, poznacie Szczecin od całkiej nowej, improwizowanej strony!

29 października, godz.18:00, Szczeciński Inkubator Kultury - Impro Grozy

W tym roku zmarli przeciągają swoje kości i wstają z trumien wcześniej, tylko po to, aby zobaczyć impro, o ironio, na żywo. Słyszeli, że ich znajomi nie przewracali się w grobie na naszych występach. Co więcej, tajemne mury Inkubatora Kultury kryją niejednego tajemniczego gościa, który towarzyszyć będzie nam w tej spontanicznej przygodzie!

PRZYSTAŃ (w) INKU!

Comments