WARSZTATY "KOBIETA DOJRZAŁA, KOBIETA MĄDRA"

Projekt ten skierowany jest do kobiet, ale nie tylko, również do mężczyzn, którzy chcieliby bardziej zrozumieć kobiety, popatrzeć na nie ich oczami, zafascynować się kobietą.

"Kobiety, wiem, że trudno jest nam dogodzić, ponieważ macie swoje zdanie, swoje pomysły na życie. To jest wasza wartość, o której chciałabym usłyszeć na tych warsztatach. Pokażcie, że również można zrobić świetne sprawy dla kobiet, że możemy się zjednoczyć i mówić głosem mądrych i dojrzałych Kobiet. 
W projekcie Kobieta Dojrzała – Kobieta Mądra pragnę pokazać jak można na podstawie rozmów, spotkań, warsztatów zmienić swój pogląd na życie. Jak żyć lepiej i w zgodzie ze sobą? Jak odczuwać, jak być uważniejszą, jak kochać by być szczęśliwą? Jak poradzić sobie z największą przeszkodą w osiągnięciu celu, czyli … z samą sobą?


Poruszam na tych spotkaniach problemy bliskie każdej kobiecie. Prowadzimy szczere dialogi czasami z pozoru niewygodne i kłopotliwe. Takie, które oczyszczają nas i takie gdzie emocje są ważne, gdzie każde słowo podlega celebracji. Czasami zwierzenia są pikantne, czyli życie w najczystszej postaci i recepta na jego polepszenie. 


Na warsztatach Kobieta Dojrzała – Kobieta Mądra docieramy do piękna bycia kobietą, do naszej seksualności, do świadomości, jak ważna jesteś w życiu codziennym, jaki wpływ wywierasz na otoczenie, jakie emocje Toba kierują, co dajesz i co bierzesz od życia. 
Poruszamy miedzy innymi tematy miłości, lęku, strachu, zdrady, nienawiści, smutku. Rozmawiamy o tym jak poprawić swoje relację ze sobą, z otoczeniem oraz wielu, wielu innych sprawach. Słowem jak być po prostu szczęśliwą kobietą, żoną, matką, córką, kochanką.


Jeżeli jesteś zainteresowana tymi zagadnieniami to warsztaty są właściwym miejscem dla Ciebie. Tu będziesz mogła wyrazić siebie swój punkt widzenia bez ograniczeń bez nadęcia i ja Cię wysłucham. Poprowadzę Cię drogą która z pozoru wydawać się może kręta, ale Ty sama znajdziesz właściwy azymut. Odnajdziesz to co zawsze miałaś w sobie a chwilowo przycichło.


Popracujemy wspólnie na pięknym narzędziu przywiezionym z Izraela, które inspiruje ludzi i odkrywa nowe punkty widzenia. Jest to marka sama w sobie Points of You® - że na wszystko można spojrzeć z nieskończenie wielu punktów widzenia.
Na ludzi, rzeczy, miejsca, emocje …….."


Warsztaty poprowadzi akredytowany coach ICF ACC Grażyna Nowicka - kobieta po przejściach, kobieta z przyszłością, z ogromną siłą i chęcią do życia. Kobieta nie łatwa, kobieta z temperamentem i zaangażowaniem w to, co robi.

"Pragnę ta tych spotkaniach zainspirować Ciebie abyś, doświadczała, odczuwała, pragnęła, abyś poczuła że jesteś kobietą spełnioną i szczęśliwą. Taką jaką jesteś w swoich marzeniach i pragnieniach. Abyś się odczarowała , abyś ruszyła do przodu i mogła po prostu czuć i odczuwać. 
Wierzę, że na wszystko na świecie można spojrzeć z nieskończenie wielu punktów widzenia.
Na ludzi, rzeczy, miejsca, swoje i innych emocje….
W tym celu organizuję spotkania, warsztaty aby odczarowania Ciebie.
Stojąc w miejscu, widzimy tylko to, co jest na wprost nas – nasze codzienne sprawy, znajome punkty widzenia. Jeśli utknęłaś w jakiejś sytuacji i nie możesz znaleźć rozwiązania, czas ruszyć z miejsca i poszukać nowych perspektyw. Im więcej się ruszamy, odkrywamy tym więcej widzimy. Ruch jest naszym punktem widzenia, to poszukiwanie, dociekanie, pragnienie czegoś więcej, mocniej, silniej. Dzięki temu nie zapadamy w sen, jesteśmy zainteresowani, ciekawi….. wyostrzamy nasze zmysły."


Miejsce: INKU Szczecin ul. Wojska Polskiego 70 
Termin:16 sierpnia 2018 r.
Godzina: 17-20:30
Liczba miejsc ograniczona: max. 15 osób
Cena: 50 zł 

Zapisy: efekt.grazynanowicka@wp.pl

jeśli przyjdziesz z koleżanką i zapiszesz się do 10 sierpnia cena wynosi 45 zł od osoby
jeśli przyjdziesz z koleżanką a koleżanka z koleżanką i zapiszecie się do 11 sierpnia cena wynosi 35 zł od osoby
jeśli przyjdziesz z kolegą i z koleżanką i zapiszesz się do 10 sierpnia cena wynosi 40 zł 

Wpłaty należy dokonać na konto: Nr konta bankowego 41 1090 2659 0000 0001 30966709 - z dopiskiem "Imię i nazwisko, Kobieta dojrzała– Szczecin” W celu potwierdzenia proszę wysłać maila: efekt.grazynanowicka@wp.pl

Więcej informacji na stronie: 

Comments