WARSZTATY ŻONGLERSKIE - TRWAJĄ ZAPISY

Żonglerka to spektakularna dyscyplina cyrkowa, która nie tylko rozwija kreatywność, ale także świetnie relaksuje i odpręża. Jest to doskonała propozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą poznać jej tajniki, a przy tym dobrze się bawić.

Zapraszamy was serdecznie na pierwsze takiego typu Warsztaty Żonglerskie, które odbędą się w INKU Szczecińskim Inkubatorze Kultury. Warsztaty poprowadzi Kamil Malecki, który jest performerem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Żonglerka wspomaga współpracę prawej i lewej półkuli mózgu, rozwija kreatywność, wyczucie przestrzenne, koordynację oko-ręka, a przy tym jest świetną zabawą. Warsztat ma na celu poznanie oraz rozwinięcie nowej aktywności psychofizycznej jakim jest żonglerka. Osoba przychodząca na warsztat wyjdzie z niego z nową umiejętnością, która okazuje się bardzo użyteczna w życiu codziennym. Warsztaty odbędą się 12 grudnia, w godz. 17:00-19:00.

Kamil Malecki od 2010 roku organizuje największy w Polsce festiwal ognia, zrzeszający środowisko cyrkowe oraz fireshow. Od 2012 roku prowadzi warsztaty z zakresu pedagogiki cyrku, ucząc manipulacji przedmiotami, żonglerki klasycznej, diabolo, poi oraz sztuki pokazów ognia. Współpracuje z organizacjami Nowo Cyrkowymi z całej polski ( Fundacja Sztukmistrzów z Lublina, Stowarzyszenie Nu-art z Gdańska, SynergyArt z Konina, grupa Exodus z Ostródy). Występował m.in. w Dubaju na Water Festiwal, w Tunezji podczas Narodowych Dni Tunezji, Variete Fundacji Sztukmistrzów w Lublinie oraz Warszawie, na festiwalu Żelka w Lublinie, na Ogólnopolskim Festiwalu Fantastyki Pyrkon w Poznaniu. Jest współorganizatorem Gdyńskiego Weekendu Kuglarskiego oraz Festiwalu Ognia w Ostródzie.

Zapraszamy wszystkich w wieku od 10 do 100 lat. Jest tylko 15 miejsc, dlatego warto się pospieszyć. Decyduje kolejność zgłoszeń!  

ZAPISY: obowiązuje rejestracja przez formularz

Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja  i uiszczenie kaucji zwrotnej w wysokości 15 zł/osoba. Osoby chętne bądź ich opiekunów zapraszamy po bilety do sekretariatu INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury od czwartku 1 grudnia do piątku 9 grudnia (lub do momentu wyczerpania limitu miejsc) w godzinach od 8:00 do 18:00. Pytania? Można kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 91 424 04 64.

ORGANIZATOR: Kamil Malecki, INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Stowarzyszenie Media Dizajn, Urząd Miasta Szczecin
CO: Warsztaty Żonglerskie
KIEDY: 12.12.2016, godz. 17:00-19:00
GDZIE: INKU Szczeciński Inkubator Kultury
DLA KOGO: osoby w wieku 10-100 lat
WSTĘP: bezpłatny (obowiązuje wcześniejsza rejestracja i uiszczenie kaucji w wysokości 15 zł/osoba)

PRZYSTAŃ (w) INKU!

Comments