WARSZTAT Z JOGI ŚMIECHU

W ramach Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych 2017 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztacie z jogi śmiechu, podczas którego zapoznacie się z ciekawą metodą pracy grupowej.

Czy wiesz, że Twój organizm niezależnie od tego, czy śmieje się spontanicznie, czy w sposób zaaranżowany, tak samo odbiera to zjawisko. Uwalnia hormony szczęście, niweluje stres i poprawia samopoczucie. Śmiech pomaga w integracji, rozładowaniu napięć, może być fajnym energizerem, albo stałym elementem na drodze do lepszego życia. Przede wszystkim jednak śmiech wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Zapraszamy do wspólnego śmiania na śmiechowych warsztatach, które skierowane są do każdego, niezależnie od wieku i fizycznych predyspozycji, bo śmiać się każdy może! Na zajęciach dowiecie się jak działa śmiech, czym jest joga śmiechu i jak wprowadzać radość w swoim życiu każdego dnia.

Termin: 14.06.2017 r. w godzinach 11:30 – 14:00

Miejsce: Ogród Szczecińskiego Inkubatora Kultury przy al. Wojska Polskiego 90

Zgłoszenia przyjmowane poprzez formularz dostępny TUTAJ

Prowadząca: Katarzyna Jurewicz – trenerka, coach, od 2007 roku pracująca metodami nieformalnymi z młodzieżą i dorosłymi. W swojej pracy wykorzystuje aktywne metody, stosując się do zasady: Jak najmniej teorii, jak najwięcej doświadczenia własnego. Certyfikowana trenerka Outdoor Education szkoląca z metody trenerów i nauczycieli. Konsultant w obszarze świadomego rodzicielstwa. Certyfikowana trenerka Jogi Śmiechu. Stale poszukuje nowych ścieżek rozwoju i próbuje dotrzeć bliżej do potrzeb człowieka, bo w bliskości wobec siebie i innych widzi wielki, rozwojowy potencjał.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych!

PRZYSTAŃ (w) INKU!

Comments