WARSZTAT DLA NGO: Jak rozsądnie wydawać pieniądze na promocję na Facebooku?

Myślisz, by pójść o krok dalej i wykupić promocję Twojej organizacji pozarządowej/grupy nieformalnej na Facebooku? Słusznie! To niezbyt drogie narzędzie, które może być bardzo skuteczne. Ale jak to zrobić?

Wpadnij do INKU na warsztat pn. Jak rozsądnie wydawać pieniądze na promocję na Facebooku? Powiemy o tym, jak wygląda ścieżka od założenia konta reklamowego do stworzenia pierwszej, efektywnej kampanii na Facebooku. Jak to zrobić, na co zwracać uwagę, ile pieniędzy przeznaczać na tę drogę promocji? Do kogo kierować swoją reklamę, czy skupiać się na promocji fanpage'a, czy może przekierowywać ruch na stronę? Jak kierować reklamę do osób, które znają już nasze działania, jak o sobie przypominać? Na szkoleniu poznacie odpowiedzi na te (i inne) pytania.

Warsztat poprowadzi Paweł Krzych – bloger, przedsiębiorca, specjalista ds. mediów społecznościowych. Wcześniej nabywał doświadczenie współpracując z firmami z sektora MŚP, zajmował się obszarem marketingu i handlu w Porcie Szczecin-Świnoujście, a także content marketingiem i social media w home.pl, od niedawna współpracuje z INKU. Od 4 lat prowadzi również bloga o Szczecinie www.szczecinblog.pl

Spotkanie odbędzie się 18 lutego 2015 r. w godz. 15:30-20:30 w INKU. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja tutaj. UWAGA! Prosimy o zabranie swoich komputerów na warsztat! 


PRZYSTAŃ (w) INKU!

Comments