WARSZTAT DLA NGO: Grafika DIY - poziom podstawowy

Przygotowujesz z z zespołem ciekawe wydarzenie, ale plakat, który stworzyliście jakoś nie przyciąga uwagi odbiorców? Współczesna kultura to w dużej mierze kultura wizualna, dlatego najwyższy czas zaprzyjaźnić się z darmowymi programami do komunikacji  za pomocą obrazu! 

Na warsztacie dowiesz się jak efektywnie używać darmowego oprogramowania offline, jak i online. Za ich pomocą stworzysz plakat, ulotkę czy baner przyciągający uwagę odbiorców. Poznasz też ważną sztukę przygotowania materiału do druku.  

Warsztat Grafika DIY - poziom podstawowy odbędzie się we wtorek, 9 czerwca w godz 17:00 - 20:00. Uczestnictwo w warsztacie jest bezpłatne, prosimy jednak o zapisy tutaj>>

W trakcie warsztatów dowiesz się czym jest grafika rastrowa a czym grafika wektorowa, kompozycja, typografia, czym jest druk cyfrowy, offsetowy i sitodrukowy. Co warto robić i czego się wzbraniać przy tworzeniu grafiki na fan page Twojej organizacji czy wydarzenie. 

Warsztaty poprowadzi Ada Krawczak – grafik, animatorka kultury, projektuje identyfikacje wizualne i materiały na potrzeby Internetu jak oraz różnych technik drukarskich. Właścicielka studia artystyczno-projektowego Lines&Dots.

Komputer będzie bardzo pomocny, więc nie zostawiaj go w domu! 

PRZYSTAŃ (w) INKU!

Comments