W INKU Święto Wolnych Książek trwa cały rok!

Dziś obchodzimy Święto Wolnych Książek, więc uwolnijcie swoje przeczytane egzemplarze. Zostawcie je w autobusie, na przystanku, w parku, w kawiarni, w kościele, w urzędzie, gdzie tylko przyjdzie Wam ochota. Możecie ułatwić nieśmiałym zadanie i dołączyć do książki kartkę z napisem: Weź mnie! Jak zawsze Strefa INKU  czeka na WAS!

Po co ty wszystko? 17 czerwca to specjalny dzień, w trakcie którego cała Polska promować będzie dzielenie się przeczytanymi książkami. Nie chcemy ich sprzedawać, nie chcemy ich wyrzucać. Chcemy po prostu podać je dalej (ang. bookcrossing). Jeśli jeszcze nigdy tego nie spróbowałeś – zacznij już jutro! Więcej o akcji: www.bookcrossing.pl.

Dołącz do nas na FB

I pamiętaj – w INKU Święto Wolnych Książek trwa cały rok. Działa u nas STREFA WSPÓLNYCH KSIĄŻEK / FREE BOOK ZONE. Przyjdź, poszperaj i wybierz coś ciekawego dla siebie. Zasada jest jedna - liczy się przyjemność czytania, nie ma żadnych kart i kar. Nasza strefa to miejsce, w którym możesz rozgościć się i poczytać książkę, zabrać ją do domu lub oddać tę, której już nie potrzebujesz. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00.

Trochę więcej o Strefie - zdjęcia i linki tu. 

Comments