Uchwyciłeś niezwykłą chwilę swoją komórką? Zgłoś film do konkursu!

Nie potrzeba żadnej scenografii ani aktorów. Nie liczy się romantyczna sceneria, światło zachodzącego słońca w kadrze, ani happy end. Liczy się fakt, że obecna chwila zdarza się tylko raz. To właśnie sprawia, że krótkie filmy nagrywane za pomocą telefonu komórkowego doczekały się swoich własnych przeglądów filmowych.

Ty też możesz zabawić się w reżysera i poczuć smak życia rodem z Hollywood. Stowarzyszenie OFFicyna czeka na zgłoszenia do telefonART przeglądu filmów nakręconych komórką lub tabletem.

Filmy może nadesłać każdy, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Ale jest jeden warunek - Twoja filmowa opowieść nie może być dłuższa niż 3 minuty. Wyselekcjonowane, najlepsze produkcje zostaną zaprezentowane podczas wybranych wydarzeń tegorocznej edycji Szczecin European Film Festival. Autor filmu, który zdobędzie największe uznanie publiczności, otrzyma nagrodę Złotej Komóry.

Jeśli chciałbyś podzielić się z szerszą publicznością chwilą, którą udało Ci się uchwycić w kadrze telefonu to zgłoś się do Stowarzyszenia OFFicyna. Swój film możesz dostarczyć osobiście do biura stowarzyszenia, które znajduje się w budynku Szczecińskiego Inkubatora Kultury, bądź drogą mailową na adres biuro@officyna.art.pl
Organizatorzy czekają na zgłoszenia do poniedziałku, 22 września.

PRZYSTAŃ W INKU!

Comments