„TUSZA NA RAMIENIU”

Improwizacja, nieprzewidywalność i spontaniczność! Te słowa idealnie opisują Szczecińską Grupę Improwizacyjną „Pod Pretekstem”. Jeśli lubisz być zaskoczony to ich spektakle są stanowczo dla ciebie.

Mury Starej Rzeźni widziały już niejeden świński kawał, ale wszystko dopiero przed nimi - istna improwizowana jatka. Tajemnicza i wciągająca historia, której przebiegu nie da się przewidzieć. Kryminalne zagadki skrywające drugie, a nawet trzecie dno. Powiązane ze sobą sznurki od bielizny. Przyjdź i zobacz Improwizację z tuszą na ramieniu!

Jak mówią o sobie sami: 

Nazywamy się Pod Pretekstem - gramy improwizowane formy teatralne, a o losach postaci, które gramy zadecydować możesz właśnie Ty! Wystarczy jedno słowo - sugestia, która stanie się inspiracją dla całego przedstawienia. Sam wybierz bohaterów, których zagramy, sytuacje oraz miejsca, w których się znajdziemy! Każdy nasz występ jest niepowtarzalny, tak jak Twoje pomysły!

Jesteśmy najbardziej leniwymi artystami jakich znacie! Dlaczego? Bo nawet nie myślimy o tym, by przygotować się na występy! Nie piszemy tekstów, nie mamy określonej formy, a wszystko co pokazujemy na scenie wychodzi prosto z naszych głów, na poczekaniu! Właśnie tak działa improwizacja. Za namii wiele występów na różnych scenach Szczecina i innych miast. Myślicie, że są rzeczy,których nie damy rady pokazać na scenie? Przyjdźcie i sprawdźcie, podejmiemy wyzwanie!

Grupa powstała pod koniec 2012 roku z inicjatywy Agnieszki Górskiej i Agnieszki Stańczak. Ojcem założycielem jest Kabaret Czesuaf, który podczas warsztatów w ramach VI SZPAKa zaszczepił w nich miłość do impro!

Zapraszamy 20 stycznia, o godz. 19:00, do Starej Rzeźni na spektakl improwizowany „Tusza na ramieniu”! Cena biletu: 10zł.


Więcej informacji o grupie znajdziecie poniżej:

http://grupaimpropp.pl/

https://www.facebook.com/grupaimpropp/

Chcesz kupic bilet online? Kliknij w link poniżej!

http://www.kupbilecik.pl/impreza-10221-tusza.na.ramieniu..spektakl.improwizowany.szczecin.html

PRZYSTAŃ (w) INKU! 

Comments