TU I TERAZ, CZYLI IDEALNE WARSZTATY DLA KOBIET.

Warsztaty przygotowane przez kobiety, które w ostatnich latach dużo zrobiły dla siebie. Doceniają energię innych, lubią się śmiać i kochają działać z sensem. Teraz postanowiły przekazać swoją energię i siłę innym kobietom.

Jak mówią organizatorki:"Ciągłe myślenie o problemach wcale ich nie rozwiąże, ale wypoczęta głowa da radę spojrzeć na rzeczy i ludzi trochę inaczej. Spróbuj żyć tu i teraz, a nie bez przerwy myśleć, jak cudownie będzie, gdy coś tam (nie do końca wiadomo co) przyjdzie, spełni się lub skończy.
W życiu masz miliard szans na bycie dla samej siebie jedynką. Wszystko zależy od codziennych decyzji. Nawet tych na opak, wbrew przyzwyczajeniom szklanego klosza.

Tak więc dbaj, by nie zaniedbać. Siebie i rzeczy ważnych. Odróżniania priorytetów od lęków. Z tego gdzie jesteś bądź dumna. I pamiętaj, że nikt nie zadba o Ciebie tak dobrze, jak Ty sama.
Zapraszamy na „TU I TERAZ, czyli idealne warsztaty dla kobiet”!
Spędź w naszym towarzystwie dwie intensywne godziny. Podzielimy się z Tobą naszymi doświadczeniami, porozmawiamy o tym, jak rodzą się zmiany.
Zaproponujemy Ci kilka naprawdę dobrych ćwiczeń, które nas samych wprowadziły w proces tworzenia czegoś lepszego dla siebie. Połączymy w lekkiej formie muzykę i sztukę, popracujemy nad Twoim głosem, dodamy trochę odwagi, zdradzimy nasze chwile słabości.
Spędź dwie godziny z nami, ale głównie pobądź ze sobą. Bądź sama sobie ozdobą. Najlepszą babką poczuj się!"

Zapraszamy na TU I TERAZ, czyli idealne warsztaty dla kobiet
16 lutego, 16:00-18:00 INKU Szczeciński Inkubator Kultury
Wstęp 60 zł
Zabierz siebie, koleżankę, siostrę, córkę! Organizatorki zaopiekujemy się resztą.
zapisy: arteterapiaszczecin@gmail.com


Comments