TEDxSzczecinSalon w INKU!

Przepis na inspirujący, czerwcowy wieczór w doborowym towarzystwie? INKU i TEDxSzczecin mają na to sposób! Przygotują dla Was trzy szczypty wspaniałych lokalnych prelegentów, szczyptę pieczołowicie wyselekcjonowanych TEDtalków oraz garść letniej atmosfery, a wszystko podadzą w zielonym salonie przyprawionym stokrotkami na TEDxSzczecinSalon 2014!


Jeśli chcesz usłyszeć na żywo osoby, które działają w naszym lokalnym środowisku i mają do opowiedzenia ciekawą historię o swojej pasji i doświadczeniu, jeśli chcesz posłuchać kompilacji prelekcji wybranych spośród wszystkich dotychczasowych konferencji TED i TEDx z całego świata, które wniosły najwięcej do życia członków zespołu TEDxSzczecin, to będzie ku temu okazja w najbliższy piątek!

Wszystko to jest możliwe dzięki wydarzeniu TEDxSzczecinSalon, podczas którego usłyszymy 18 minutowe wystąpienia  związane z tematyką rozwoju społecznego, edukacji, nowych technologii, ekologii czy dizajnu. Kluczowy warunek, jaki stawiany jest prelegentom - twój język ma być zrozumiały, nie ważne jak skomplikowany jest przedmiot twojej prezentacji. Sprawia to, że wystąpienie zamienia się w  opowieść o odkrywaniu nowych możliwości i pasji. Niezwykli prelegenci, przełomowe idee oraz wspaniała atmosfera podczas konferencji sprawia, że liczba miłośników i oglądających wystąpienia w ramach TED ciągle rośnie, a już teraz jest to kilka milionów osób na całym świecie! Najlepszym dowodem tego, jak potrzebny jest TEDx jest fakt, że wiele pomysłów i rozwiązań, które są prezentowane na konferencjach TED i TEDx zostają później z sukcesem wdrażane w codziennych praktykach.

W wielu państwach na każdym kontynencie organizowane są konferencje TEDx, które stanowią lokalne, niezależnie organizowane wydarzenie na licencji TED. Również Szczecin, dzięki Fundacji Netcamp od 2012 roku znajduje się w gronie miast w których organizowany jest TEDx.

Organizatorzy TEDxSzczecinSalon serdecznie zapraszają na wydarzenie, które odbędzie się w piątek, 6 czerwca o godzinie 19:00 na trawniku przy Szczecińskim Inkubatorze Kultury. Aby wziąć udział, prosimy o wcześniejszą rejestrację tutaj.


Aby uzyskać więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę wydarzenia

Przystań w INKU!

Co: TEDxSzczecinSalon

Gdzie: Szczeciński Inkubator Kultury al. Wojska Polskiego 90

Kiedy: 06.06.2014, ods godz. 19:00

Organizator: Fundacja Netcamp

Comments