TOASTMASTERS W INKU

Czy w szkole wywołanie do tablicy, przed całą klasę było karą, czy zadaniem dzięki któremu mogłeś się rozwinąć? Czujesz się do niczego gdy zostajesz niezrozumiany? Nie martw się z Tobą jest wszystko w porządku, to po prostu wina złej komunikacji. Nikt nie rodzi się liderem. 

Serdecznie zapraszamy do INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury w sobotę 5 marca 2016 r., o godz. 16:30 na spotkanie gdzie umiejętność organizowania wystapień publicznych, przestanie być umiejętnością nielicznych. Możliwe, że znacie Toastmasters z opowieści. Może ktoś z Was był na jednym ze spotkań klubu? Mogło się też zdarzyć, iż nawet nie wiecie, że w Szczecinie od ponad 8 lat działają najstarsze, prężnie rozwijające się kluby Toastmasters: Sedina ToastmastersToastmasters Szczecin Passionate Speakers. Ich celem jest by tym razem cały Szczecin dowiedział się o idei Toastmasters. 

Z nimi opanujesz stres towarzyszący wystąpieniom, dzięki czemu scena stanie się dla Ciebie drugim domem. Nauczysz się przekonywać innych do swoich idei, zarządzać i delegować zadania w zespole lub po prostu opowiadać fascynujące historię. Od Ciebie zależy, w którym kierunku chcesz podążać. Na wydarzeniu organizatorzy pokażą Ci jak to robią. A jeśli prowadzisz spotkania z grupami, prezentacje biznesowe i produktowe, spotykasz się z klientami, kontrahentami, prowadzisz wykłady, warsztaty lub seminaria, gdzie jakość komunikacji ma wpływ na efektywność działań biznesowych i zawodowych, to po prostu musisz to zobaczyć!

Misją Sediny Toastmasters jest pomaganie ludziom w doskonaleniu sztuki przemawiania, słuchania oraz myślenia. Wymienione umiejętności odgrywają niezwykle istotną rolę w samorealizacji, przyczyniają się do poprawy komunikacji z innymi oraz budują odwagę do wprowadzania zmian. Realizując swój cel Toastmasters International rozwija światową sieć klubów, umożliwiając tym samym coraz liczniejszemu gronu osób korzystanie z unikalnych programów edukacyjnych. Ważną wartością jest zapewnienie wzajemnego wsparcia oraz przyjaznej atmosfery, w której członkowie doskonalą umiejętności komunikacyjne i przywódcze.

CO: Szczecin Demo Meeting - Spotkanie Pokazowe Toastmasters

GDZIE: INKU Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90

KIEDY: 5 marca 2016 r. (sobota), godz. 16:30

WSTĘP WOLNY: jednak trzeba odebrać bilet http://toastmastersszczecin.evenea.pl/


Serdecznie zapraszamy i polecamy!

PRZYSTAŃ (w) INKU!

Comments