SUMMER MINDBLOOMING - WARSZTATY DLA DZIECI

Wakacje to dla dzieci czas przede wszystkim odpoczynku od nauki w ciemnych klasach, ale zespół INKU przygotował warsztaty, które nie tylko będą okazją do zabawy, ale również zetkną się z nauką, której nie znają. SUMMER MINDBLOOMING to możliwość na spędzenie ciekawie czasu wśród rówieśników, poznając świat biologii oraz historii sztuki.

Zapraszamy na SUMMER MINDBLOOMING, czyli warsztaty dla dzieci, które odbędą się 14 lipca 2017 r. w INKU Szczecińskim Inkubatorze Kultury (al. Wojska Polskiego 90), w godzinie 10:00- 15.30. Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Jest tylko 15 miejsc, dlatego warto się spieszyć. Decyduje kolejność zgłoszeń!

W INKU powstanie małe laboratorium, w którym dzieci będą mogły przeprowadzić doświadczenie, dzięki któremu zobaczą własne DNA. Poprzez zabawę biologia przestanie kojarzyć się z nudnymi lekcjami. Dzieci będą wykonywały doświadczenie samodzielnie, ale pod czujnym okiem prowadzącej, Zuzanny Izydorek, uczennicy II LO na profilu biotechnologicznym. Dodatkowo dla badaczy jest zaplanowana zabawa ruchowa.

Po przerwie na mały posiłek (dzieci powinny mieć swój) dla uczestników przygotowaliśmy kolejne atrakcje. Tym razem warsztaty z historii sztuki. Szymon Seroka, przyszły student grafiki projektowej na Akademii Sztuki w Szczecinie pokaże dzieciom prehistoryczną sztukę, jaka była i jak ją tworzyli nasi przodkowie. Będziemy odkrywać historię na wesoło, bawić się kulturą, doznawać sztuki. Dzieci będą mogły same sprawdzić swoje artystyczne umiejętności w ,,jaskini”, która powstanie w piwnicy INKU.

Udział w warsztatach jest płatny i wynosi 30zł/dziecko. Obwiązuje wcześniejsza rejestracja.

Rodziców/ opiekunów zapraszamy po odbiór biletów do sekretariatu INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury (1. Piętro, al. Wojska Polskiego 90) od 7 lipca do 12 lipca (lub do momentu wyczerpania miejsc) w godzinach od 8:00 do 18:00.

Pytania? Można się kontaktować z nami telefonicznie pod numerem: 91 424 04 64.

 

 

 

CO: SUMMER MINDBLOOMING – warsztaty dla dzieci

GDZIE: INKU Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90

KIEDY: 14 lipca 2017 r. | godz. 10:00 – 15.30

DLA KOGO: dzieci od 8 do 12 lat

ORGANIZATOR: INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Stowarzyszenie Media Dizajn, Gmina Miasto Szczecin

WSTĘP: 30zł/dziecko (obowiązuje wcześniejsza rejestracja)

ZAPISY: obowiązuje rejestracja przez formularz

PRZYSTAŃ (w) INKU!

 

PRZYSTAŃ (w) INKU!

Comments