SENSOPLASTYKA® W INKU - WARSZTATY DLA DZIECI

Sensoplatyka ® to wielokolorowy, zapachowy, polisensoryczny obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy!

Warsztaty Sensoplatyka ® odbędą się 9 kwietnia 2017 r. o godz. 15:00 w INKU Szczecińskim Inkubatorze Kultury. Skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Będą to zajęcia z mąką w tle... i we włosach!!! Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka ® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka ® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych.

Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji! Od kwietnia organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy wszystkich, dla których ograniczeniem jest tylko i wyłącznie wyobraźnia.

Zajęcia Sensoplastyki ® prowadzi mgr Magdalena Gapska - certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki ®, psychopedagog, nauczyciel Zespołu Szkół Szpitalnych w Szczecinie. Konieczne jest zabranie ubrania na zmianę oraz ręcznika ze względu na olbrzymie prawdopodobieństwo ubrudzenia się. Jeżeli dziecko jest alergikiem należy o tym poinformować organizatorów. 

Koszt zajęć:

35 zł / 1 dziecko
60 zł / dwoje dzieci

Ze wzgledu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy poprzez fb, sms lub telefonicznie - 514 966 402.

PRZYSTAŃ (w) INKU!

Comments