Ruszmy Szczecin!_przy kawie z Sylwią Majdan

Pobudzania miasta ciąg dalszy! Ruszmy Szczecin! z Sylwią Majdan już w najbliższy czwartek.

Polecamy czwartkowe, energetycznie naładowane i inspirujące spotkanie w ramach akcji RUSZMY SZCZECIN. Tym razem będzie można bliżej przyjrzeć się światowi mody oczami znanej projektantki - Sylwii Majdan. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 30 sierpnia o godz. 17:00 w atelier Sylwii Majdan przy al. Wojska Polskiego 45/2. Wstęp wolny. 

Ruszmy Szczecin to inicjatywa, mająca na celu wpompowanie w mieszkańców Szczecina pozytywnej energii, która jest niezbędna do ciągłego rozwoju. Jak świat długi i szeroki wszyscy chcą, aby w ich otoczeniu coś się działo. Nasz projekt odpowiada na zawołanie Szczecinian: "Chcemy aby Nasze miasto tętniło życiem!" Wszystkie spotkania, warsztaty oraz akcje mają na celu pokazanie, że Szczecin to taki Paryż, Londyn, Nowy Jork, Belgrad, Berlin, Moskwa, Rzym i jeszcze kilka innych miast. W pigułce. Ma swój urok i jak tylko pozwolisz mu się zabrać na randkę to oczaruje i nie pozwoli się nudzić. Odkrywajmy urok Naszego miasta i postawmy za jego nazwą nie kropkę a wykrzyknik. - tłumaczą na swojej stronie organizatorzy czyli Make It Funky Production i Progress Group. Szczeciński Inkubator Kultury i Stowarzyszenie Media Dizajn są partnerami akcji.

Komentarze