Ruszmy Szczecin!

Wspólnie z Henrykiem Sawką spojrzymy z uśmiechem i przymrużeniem oka na nasze miasto, świat polityki i biznesu. - W najbliższy czwartek kolejne spotkanie w ramach projektu Ruszmy Szczecin, czyli inspirujących działań pobudzających miasto ciąg dalszy.Ruszmy Szczecin to
Inspirujące działania pobudzające miasto! W ramach projektu spotykamy się z nieprzeciętnymi ludźmi, aby porozmawiać o tym w jaki sposób osiągnąć sukces zawodowy oraz prywatny działając w Szczecinie.

Ruszamy Szczecin: Misja
Uśmiechnięty, spełniony mieszkaniec Szczecina, który już myśli nad tym jakie pozytywne atrakcje czekają go jutro!

Ruszmy Szczecin: Opis
Ruszmy Szczecin to inicjatywa, mająca na celu wpompowanie w mieszkańców Szczecina pozytywnej energii, która jest niezbędna do ciągłego rozwoju! Chcemy popchnąć do działania wszystkich tych którzy ciągle analizują zyski i straty. To jest doskonały czas na działanie! Wszystkie akcje w ramach projektu dostarczą inspiracji, pokarzą, że Szczecin jest świetnym miejscem do życia, rozwoju, zarabiania pieniędzy a także do wypoczynku czy miłego spędzania czasu na ławce w parku.

Ruszmy Szczecin:Informacje ogólne
Ruszmy Szczecin będzie inspirował mieszkańców do zmian na lepsze, do działania, do rozwoju. W ramach projektu udało nam się już spotkać m.in. z Prezesem firmy Calbud Panem Edwardem Osiną, oraz Prezesem Pogoni Szczecin Panem Jarosławem Mroczkiem. Chcemy by osoby mieszkające w Szczecinie zauważyły potencjał swój oraz miasta. My mocno wierzymy w to, że na skrzyżowaniu tych potencjałów czeka sukces!

Przydatne linki:
- Ruszamy Szczecin na Facebooku

- Fan Page

Organizatorzy:

- Stowarzyszenie Grupa Progress
- Stowarzyszenie Make it Funky Production

Gdzie:Spotkajmy się w Nowa Galerii Mistrza
przy al. Wojska Polskiego 40
Kiedy:19 lipca o godz. 17.00
przy al. Wojska Polskiego 40

Komentarze