Premiera filmu "Zbyt tanie mieszkanie"

Życie na sublokatorce dla niejednego młodego człowieka jest namiastką dorosłości i powiewem wolności. Może przysporzyć również wielu nieoczekiwanych zdarzeń, które w pamięci zostają na zawsze. Tak właśnie było w przypadku Jacka i Krzyśka, których perypetie już niedługo zobaczymy na ekranie. 

Zbyt tanie mieszkanie w reżyserii Radosława Mikołajczyka to istna czarna komedia. Opowieść o Jacku i Krzyśku, kolegach ze stancji, którzy desperacko poszukują nowego mieszkania. Kiedy trafiają na coś na własną kieszeń okazuje się, że nie wszystko jest takie różowe jak przewidywali. Znajdują coś, czego się nie spodziewali i czego na pewno by nie chcieli. Z pomocą "Szwagra" próbują zrobić wszystko, aby pozbyć się niespodzianki. Jednak stresująca sytuacja odbiera im często zdolność do logicznego myślenia. Z pozoru nieskomplikowane zadanie staje się trudne przez złe decyzje, a także zwrot wydarzeń, którego nikt się nie spodziewa.

Premiera filmu Zbyt tanie mieszkanie, odbyła się 29 września 2014 rokuZe względu na duże zainteresowanie pokazem, nie wszystkim udało się zobaczyć film podczas premiery, dlatego organizatorzy przewidują kolejne projekcje.

w rolach głównych: Szymon Sadłowski, Tobiasz Szafraniak, Grzegorz Gaj

reżyseria: Radek Mikołajczyk

scenariusz: Radek Mikołajczyk, Amadeusz Putzlacher

zdjęcia: Artur Ettinger

produkcja: Głód Film, AE Pictures & Kunicki Entertainment


ZOBACZ ZWIASTUNPRZYSTAŃ W INKU!

Comments