Pomóż zrealizować „Projekt: Matka” i... zyskaj dozgonną wdzięczność

„Projekt: Matka” to nowy spektakl Teatru Kana, pokazujący przewrotną, pełną ironii i poczucia humoru opowieść o młodych matkach. Odkrywa jasne oraz ciemne strony macierzyństwa. Czy dobra, kochająca mama może sobie pozwolić na chwile słabości?

Spektakl jest adresowany przed wszystkim do kobiet. Dla tych, które doświadczają macierzyństwa może stać się wsparciem i sposobnością do odreagowania trudnych, ukrywanych emocji. Dla tych, które dopiero planują zajście w ciążę może stać się źródłem wiedzy i i mamy nadzieję, zachętą do bycia mamą.

Artystki o spektaklu: przesłanie naszego spektaklu jest takie - macierzyństwo to doświadczenie ekstremalne, towarzyszą mu bardzo silne stany emocjonalne, od euforii po depresję, ale na pewno warto go doświadczyć. Na spektakl zapraszamy też mężczyzn - partnerów, mężów, ojców a także singli. Mamy nadzieję, że nasz spektakl pozwoli Wam lepiej zrozumieć Wasze obecne i przyszłe partnerki i jeszcze mocniej je pokochać.

Zespół realizujący spektakl liczy na wasze finansowe wsparcie, które pozwoli na wykonanie scenografii i kostiumów, przygotowanie materiałów promocyjnych oraz pokryje koszty praw autorskich. Projekt dostępny jest na platformie PolakPotrafi.pl 

Scenariusz spektaklu jest kompilacją tekstów mam, które swoje doświadczenia związane z macierzyństwem opisują na blogach (wykorzystujemy m. in. teksty z blogów - „Macierzyństwo bez lukru”, „Matka Sanepid”, „Krystyno, nie denerwuj matki!”). Premiera spektaklu planowana jest na 19 września 2014 roku w Teatrze Kana w Szczecinie.

Realizatorzy:

  • scenariusz (na podstawie tekstów blogerek) i reżyseria: Mateusz Przyłęcki
  • muzyka: Andrzej Bonarek i Konrad Cwajda
  • obsada: Bibianna Chimiak, Marta Giers-Sanecka, Karolina Sabat. 

Comments