POD PRETEKSTEM - SPEKTAKL IMPROWIZOWANY

Improwizacja, nieprzewidywalność i spontaniczność! Te słowa idealnie opisują Szczecińską Grupę Improwizacyjną „Pod Pretekstem”. Jeśli lubisz być zaskoczony to ich spektakle są stanowczo dla ciebie. 

Szczecińska Grupa Improwizacyjna Pod Pretekstem zaprasza na swój improwizowany spektakl, który odbędzie się 16 kwietnia, o godz. 17:00 na Radzie Osiedla Pogodno (ul. Krasickiego 6). Jeśli to wasze okolice jest to idealny kierunek i niezapomniane zakończenie sobotniego spaceru. Jeśli to nie są wasze okolice to spacer będzie po prostu dłuższy i bardziej tajemniczy.

Jak mówią o sobie sami: 

Nazywamy się Pod Pretekstem - gramy improwizowane formy teatralne, a o losach postaci, które gramy zadecydować możesz właśnie Ty! Wystarczy jedno słowo - sugestia, która stanie się inspiracją dla całego przedstawienia. Sam wybierz bohaterów, których zagramy, sytuacje oraz miejsca, w których się znajdziemy! Każdy nasz występ jest niepowtarzalny, tak jak Twoje pomysły!

Jesteśmy najbardziej leniwymi artystami jakich znacie! Dlaczego? Bo nawet nie myślimy o tym, by przygotować się na występy! Nie piszemy tekstów, nie mamy określonej formy, a wszystko co pokazujemy na scenie wychodzi prosto z naszych głów, na poczekaniu! Właśnie tak działa improwizacja. Za namii wiele występów na różnych scenach Szczecina i innych miast. Myślicie, że są rzeczy,których nie damy rady pokazać na scenie? Przyjdźcie i sprawdźcie, podejmiemy wyzwanie!

Grupa powstała pod koniec 2012 roku z inicjatywy Agnieszki Górskiej i Agnieszki Stańczak. Ojcem założycielem jest Kabaret Czesuaf, który podczas warsztatów w ramach VI SZPAKa zaszczepił w nich miłość do impro!

Więcej informacji o grupie znajdziecie poniżej:

http://grupaimpropp.pl/

https://www.facebook.com/grupaimpropp/

PRZYSTAŃ (w) INKU! 


Comments