"PO OKRĘGU"- PIOTR HAFTEK

Debiut szczecińskiego pisarza "Po okręgu", to książka po którą trzeba sięgnąć. Akcja kryminału została umieszczona w najbardziej znanych miejscach Szczecina.

  • Informacje o autorze:

Piotr Haftek- 35 letni szczecinianin, obecnie mieszkaniec Wielkopolski. Od dziecka pisał wiersze i opowiadania. Interesuje się również muzyką i gra na instrumentach klawiszowych oraz perkusji. Książka "Po okręgu" jest jego debiutem. Obecnie ukończył pisanie kolejnej książki z tymi samymi bohaterami i powoli zabiera się za pisanie kolejnej powieści.

  • Fabuła powieści:

Magda to dziennikarka śledcza, tropiąca międzynarodowe spiski. Kefas posiada niezwykły dar uzdrawiania, a Tomek to katolicki ksiądz, któremu został podarowany pewien pamiętnik. Gdy na skutek tajemniczego zrządzenia losu dochodzi do spotkania tych trojga, okazuje się, że łączy ich wspólny cel - udowodnienie tezy i ogłoszenie prawdy, że Ziemia jest płaska... Z tym zamiarem udają się na Białoruś. Pragną odnaleźć Księgę Kronik Morskich, zawierającą ostateczne dowody na poparcie tej teorii.
Jednak szybko się okazuje, że w tej misji nie są sami. Do gry wchodzi dwóch nowych graczy, a każdy z nich próbuje wykorzystać Księgę do własnych celów. Rozpoczyna się wyścig z czasem...

Więcej informacji możecie uzyskać Państwo kontaktując się z autorem za pośrednictwem:

Bloga

FacebookaComments