OFERTA PRACY

Niepubliczne Przedszkola „Dzieńdoberek” w Szczecinie, w związku z dynamicznym rozwojem, szukają osoby na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego/wczesnoszkolnego oraz nauczyciela – terapeuty.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe pedagogiczne (może być na ostatnim roku studiów) - specjalność uprawniająca do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym)/zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna lub pedagogika specjalna, w tym oligofrenopedagogika, itp.

• wysoka kultura osobista,

• kreatywność,

• odpowiedzialność,

• chęć ciągłego samodoskonalenia się,

• mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym niepełnosprawnymi.

Obowiązki:

• wykonywanie pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego, w tym realizacja pracy dydaktyczno – wychowawczej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującymi programami nauczania,

• bezpośrednia i bieżąca komunikacja z rodzicami,

• czynny udział w działalności przedszkola.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• pracę w nowoczesnej placówce,

• wsparcie merytoryczne,

• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

• miłą, rodzinną atmosferę w pracy.

CV prosimy wysyłać na maila: biuro@dziendoberek.pl

Comments