Od myśli do filmu

Przekonaj się, że potrafisz odnaleźć się na planie filmowym, twórczo myśleć, stać się reżyserem i zmontować film. Odkryj swoje talenty na warsztatach organizowanych przez Stowarzyszenie Kamera.

Uczestnicy warsztatów filmowych „Od myśli do filmu”, które potrwają  od 13 do 19 sierpnia 2012 roku w siedzibie Stowarzyszenia Kamera, zdobędą podstawowe umiejętności kręcenia filmu pod okiem reż. Krzysztofa Kuźnickiego – prezesa Stowarzyszenia Kamera.Jak się robi film?
Uczestnicy warsztatów będą brali udział w pięciogodzinnych warsztatach (w godzinach rannych i przedpołudniowych). Zajęcia będą obejmować pokazy, prezentacje, zajęcia z myślenia twórczego oraz dyskusje, podczas których wnikliwiej zostaną pokazane zagadnienia produkcji filmowej.

Podczas części praktycznej warsztatów uczestnicy będą pracować na planie filmowym realizowanego filmu.

Kolejne dni poświęcone zostaną na czynności związane z montażem oraz obróbką materiału filmowego i dźwiękowego.

Warsztaty zakończą się premierą filmu w kinie Szczecińskiego Inkubatora Kultury.

Warunki uczestnictwa
Uczestnicy warsztatów będą pracować w grupie liczącej do 15 osób, w przedziale wiekowym od 15 do 100 lat. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty są płatne. Osoby nieletnie mogą wziąć udział w warsztatach za zgodą rodziców lub prawnego opiekuna.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest dostarczenie organizatorom wypełnionego formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie: www.ngokamera.pl oraz opłaty za warsztat filmowy 200 zł w terminie do 5 sierpnia 2012 r.

Przydatne linki:
Stowarzyszenie Kamera

Komentarze