Miejskie konkursy dla organizacji pozarządowych

Zespół INKU gorąco zachęca organizacje pozarządowe do zapoznania się z aktualną listą konkursów ogłoszonych przez Miasto Szczecin. Z pewnością wiele NGO-sów zainteresuje realizacja zadania związana z przygotowaniem wydarzenia kulturalnego. Pamiętajcie o konsultacjach w INKU.

Konkursy (wraz z dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku) ogłaszane przez Gminę Miasto Szczecin dostępne są  na stronie Biura ds. Organizacji Pozarządowych UM Szczecina. LINK

Zespół INKU zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu pozyskiwania środków na działalność statutową. Konsultacji udzielamy z zakresu działań kulturalnych. Aby wziąć udział w konsultacjach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania tutaj) i przesłać go na adres: kpietrala@mediadizajn.pl z dopiskiem w tytule: „Konsultacje”. Po otrzymaniu zgłoszenia, zostanie ustalony termin konsultacji.

Co ważne, nie prowadzimy obsługi zadań, a konsultacje. Oznacza to, że np. nie napiszemy za Was wniosków, ale pomagamy zrozumieć procedurę aplikowania. Jeszcze jedna ważna informacja: wypełniając formularz zgłoszeniowy postarajcie się, by był jak najbardziej szczegółowy.Im więcej konkretów, tym lepiej konsultant przygotuje się do spotkania z Wami. 

Dziękujemy!