MAJÓWKOWY ZAWRÓT GŁOWY - MAJÓWKA Z SENSOPLASTYKĄ

Twoje dzieci lubią się brudzić, ale Ty nie lubisz sprzątać? Te warsztaty są stworzone dla Was! Szczecińska Sensoplastyka zaprasza na wszelkie wybryki w dziedzinie Sensoplastyki.

Zapraszamy na zajęcia z Majówką w tle... i we włosach, a jak ktoś chce to może spróbować.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc Szczecińska Sensoplastyka prosi o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie.

Tel. 514966402 lub 791690690

Zabierzcie ze sobą dobry humor.

W warsztatach uczestniczymy boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka (dotyczy każdego, kto wchodzi na salę).

Dopisanie się do wydarzenia na FB (wezmę udział, zainteresowany) nie powoduje automatycznego zapisania na listę uczestników. 

Koszt zajęć: 35 zł / 1 dziecko z 1 opiekunem 

GDZIE: Szczeciński Inkubator Kultury al. Wojska Polskiego 90

Konieczne jest zabranie ubrania na zmianę, ręcznika i klapek ze względu na olbrzymie prawdopodobieństwo ubrudzenia się. (Obowiązuje także opiekuna jeżeli uczestniczy w warsztatach z dzieckiem i uprzedzi wcześniej o chęci uczestnictwa 1 dziecko =1 opiekun).
Jeżeli dziecko jest alergikiem, prosimy o wcześniejsze poinformowanie. Szczecińska Sensoplastyka postara się dobrać produkty odpowiednie do wspólnej zabawy.

Bogactwem stworzonych na każdych zajęciach nowych barw, zapachów i kompozycji z przeróżnych tekstur aktywizujących wszystkie zmysły. 

Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji!

Sensoplatyka ® to wielokolorowy, zapachowy, polisensoryczny obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy!

Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka ® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka ® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych.

Zajęcia Sensoplastyki ® prowadzi mgr Magdalena Gapska-certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki ®, psychopedagog, nauczyciel Zespołu Szkół Szpitalnych w Szczecinie.

PRZYPOMINAMY:

Osoby,które nie odpowiedzą na smsa potwierdzającego udział w zajęciach będą automatycznie wykreślane z listy (wiadomość jest wysyłana na 2 dni przed zajęciami). Prosimy o przemyślane zapisy na warsztaty. Pomoże to nam usprawnić naszą pracę oraz umożliwi uczestnictwo w zajęciach osobom z listy rezerwowej. 

Comments