KONSULTACJE w Inku: prawo autorskie

Nie wiesz, czy możesz wrzucać linki do innych stron na swój fanpage na Facebooku? Nie jesteś pewien, czy zapis w umowie pozwala Ci korzystać z pracy twórczej innych? Nie orientujesz się, czy możesz robić zdjęcia uczestników warsztatów, które organizujesz? Masz pytanie dotyczące prawa autorskiego? Mamy dobrą wiadomość – w Inku możesz umówić się na konsultacje z zakresu prawa autorskiego!

Od maja 2014 roku ruszamy z nowym tematem konsultacji. Z prawem autorskim zetknie się każdy, kto operuje w obszarze kultury, ale także niemal wszyscy, którzy chociażby dzielą się linkami na Facebooku. W związku z dużą liczbą zapytań z prawa autorskiego, które spływają do Inku postanowiliśmy uruchomić bezpłatne konsultacje z tego zakresu. Warto wiedzieć, jakie masz prawa i obowiązki.

Jak się zgłosić? Jak na każde konsultacje w Inku – należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania tutaj) i przesłać go na adres: kpietrala@mediadizajn.pl z dopiskiem w tytule: „Konsultacje – prawo autorskie”. Po tym jak otrzymamy zgłoszenie ustalamy termin konsultacji. Co ważne, nie prowadzimy obsługi zadań, a konsultacje. Oznacza to, że np. nie napiszemy za Was umowy licencyjnej, ale pomożemy zapewnić jej zgodność z obowiązującym prawem. Jeszcze jedna ważna informacja: wypełniając formularz zgłoszeniowy postarajcie się, by był jak najbardziej szczegółowy. Im więcej konkretów, tym lepiej konsultant przygotuje się do spotkania z Wami. Pierwsze spotkanie już 12 maja!

Przystań (w) Inku!


Comments