Kino 1D: Pokaz filmu „Złota godzina”

Tytułową „złotą godziną” określa się krótki moment po wschodzie i przed zachodem słońca, kiedy niebo przybiera wyjątkowo ciepłe barwy; to także, zdaniem reżyserki, symboliczny czas, jaki bohaterowie filmu – rozdzielone w przeszłości rodzeństwo – będą mieli na ponowne zbudowanie rodziny.

W ramach kwietniowej odsłony Kina 1D – cyklu promującego oryginalne realizacje filmowe – Stowarzyszenie OFFicyna zaprasza na pokaz filmu „Złota Godzina”. Autorami obrazu są związani ze Szczecinem studenci Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie – Natalia Kierasińska i Artur Ettinger. Film w całości zrealizowano z pasji aktorskiej i twórczej – bez środków finansowych.

Na seans oraz spotkanie z twórcami filmu zapraszamy w sobotę, 25 kwietnia o godzinie 18:00 do Kina Szczecińskiego Inkubatora Kultury przy al. Wojska Polskiego 90. Od autora:
„Złota Godzina” to film, który powstał dzięki bezinteresownej pomocy wielu ludzi. Był pomysł, były chęci, brakowało pieniędzy, ale, jak widać, nawet bez pieniędzy można coś stworzyć. Dzięki "Złotej Godzinie" poznałam wielu wspaniałych ludzi, z czasem nie był już to tylko mój film, każdy dodawał do filmu coś od siebie. Nie jest to profesjonalna produkcja, ale film tworzony z pasją przez młodych ludzi starających się w wyrazić siebie w jakiś sposób. Ten film przenosi do spokojnego świata pełnego ciepłych kolorów. Pisząc scenariusz, nie spodziewałam się, że rzeczywiście nam się uda.

Wstęp wolny!

PRZYSTAŃ (w) INKU!

Comments