Pod PLATANAMI zbombardujmy nasze miasto kwiatami

INKU szykuje niemałą niespodziankę dla uczestników Wielkiego Pikniku Pasji. Znajdźcie nas w ostatnią niedzielę maja na Jasnych Błoniach i przyłączcie się do kolorowych warsztatów „Zbombarduj nasze miasto kwiatami”.  Do ogrodniczej zabawy zapraszamy młodszych i starszych!

Warsztat „Zbombardujmy nasze miasto kwiatami” to propozycja dla małych i dużych, którzy lubią czasem pobrudzić ręce, łącząc przyjemne z pożytecznym. Nauczymy się tworzyć tzw. seed bombs, czyli bomby pełne nasion, które zamienią smutną donicę na osiedlu w kolorową łąkę w wersji mini. Opowiemy również o tym, jakie rośliny wybrać, aby posilić ciężko pracujące pszczoły.

Będzie wesoło, kolorowo i ekologicznie!

Za wydarzenie odpowiada pomysłowa ogrodniczka INKU, dziewczyna z milionem kolorowych pomysłów na minutę oraz pięknym uśmiechem, Katarzyna Sadowska. Pomagać jej będą koleżanki, posiadające tyle samo wdzięku. 

Przydatne linki: Wielki Piknik Pasji

co: Akcja „Zbombardujmy nasze miasto kwiatami”
gdzie: Wielki Piknik Pasji, czyli XIII Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI, Jasne Błonia (szukajcie stanowiska Stowarzyszenia Media Dizajn)
kiedy: 25 maja 2014 r., od godz. 12.45

Comments