INKU POSZUKUJE WOLONTARIUSZY

Chcesz pomóc zorganizować ciekawe wydarzenie i poznać świetnych ludzi? Czekamy na Ciebie!

Stacja Kosmiczna INKU z wielką prędkością zbliża się do rozległych KONSTELACJI WSPOMNIEŃ. Już 19 marca 2016 (sobota) w godzinach od 11:00 do 17:00 w INKU odbywać się będą kosmiczne rzeczy poświęcone tematowi pamięci lokalnej. W roli głównej wystąpią więc Pogodno i Łękno, a także sam budynek INKU, który przez lata służył wielu ludziom, organizacjom i instytucjom.

Poszukujemy wolontariuszy, którzy wesprą nas przy organizacji tego wydarzenia i towarzyszących mu akcji. Może to być początek dłuższej współpracy – jeśli tylko zakochamy się w sobie. Szukasz pozarządowej miłości? Czekamy na Ciebie! Za co możesz być odpowiedzialny/-a? Począwszy od wsparcia nas w najprostszych czynnościach logistycznych (jak zakupy, przygotowanie sal itp.), przez opiekę nad gośćmi i współorganizatorami, aż po samodzielną realizację konkretnych punktów w programie.

Szukamy osób, które nie boją się prozaicznych zadań, ale też mają głowę pełną pomysłów do wspólnej realizacji. Będzie nam się miło współpracować z ludźmi zainteresowanymi lub pragnącymi się zainteresować tematem kultury, sektora pozarządowego i pamięci lokalnej. WYMÓG KONIECZNY: dyspozycyjność pomiędzy 17 a 19 marca br.

Osoby chętne zapraszamy do kontaktu mailowego: krabinska@mediadizajn.pl. Prosimy o podesłanie czegoś w rodzaju CV oraz kilku zdań od siebie – kim jesteś, co Cię kręci i dlaczego chcesz dołączyć do naszej międzyplanetarnej ekipy. Czas jest krótki, więc na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 14 marca. Służymy pomocą w przypadku pytań. Niech moc będzie z Wami!

Comments