IMPRO GROZY, czyli daj się zabić śmiechem

W tym roku zmarli przeciągają swoje kości i wstają z trumien wcześniej, tylko po to, aby zobaczyć spektakl improwizowany, o ironio, na żywo. Jeśli twój ulubiony trunek to nalewka ze słonych łez (ze śmiechu) i zimnego potu (ze strachu), to koniecznie wpadnij do INKU. Będzie przerażająco zabawnie.

AKTUALIZACJA: Z przyczyn od nas niezależnych, OHO!KOKO nie wystąpi. Ale IMPRO GROZY dalej jest w planie - będzie strasznie śmiesznie.

Już 29 października w Szczecińskim Inkubatorze Kultury (al. Wojska Polskiego 90) od godziny 19:00 można będzie umrzeć. Ze śmiechu. A to za sprawą Grupy Pod Pretekstem, a każdy pretekst jest dobry, by wybrać się na ich występ. Grają improwizowane formy teatralne, a o losach postaci, które pojawiają się w prezentowanych i tworzonych na żywo skeczach decydują widzowie. Wystarczy jedno słowo-sugestia, które stanie się inspiracją dla całego przedstawienia. Widzowie sami wybierają bohaterów, sytuacje oraz miejsca, które staną się przedmiotem spektaklu, dlatego każdy występ jest niepowtarzalny.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia na godzinę przed występem (od 18:00) w Szczecińskim Inkubatorze Kultury - liczba miejsc ograniczona. Można przynieść swoje dobra gastronomiczne :) 

CO: IMPRO GROZY, czyli Pod Pretekstem w INKU
KIEDY: 29.10.2015, godz. 19:00
GDZIE: Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90
WSTĘP: 10 PLN

PRZYSTAŃ (W) INKU!

Comments