FESTIWAL FILMÓW FRANCUSKICH W INTERNECIE

Kochacie oglądać filmy, ale nie zawsze macie czas wybrać się do kina? Jeśli lubicie język znad Sekwany, to mamy dla was świetną propozycję, czyli kino francuskie w domowym zaciszu.   

MyFrenchFilmFestival.com jest jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem, mającym na celu popularyzację twórczości francuskich reżyserów młodego pokolenia. Umożliwia on internautom z całego świata dzielić się pasją do kina francuskiego. Festiwal powraca po raz szósty z nowymi filmami, na nowych platformach partnerskich oraz z seansami filmowymi na terenie różnych krajów. Do 18 lutego 2016 r. kinomani z całego świata będą mieli dostęp do filmów prezentowanych podczas 6. edycji Internetowego Festiwalu Kina Francuskiego.

Najlepsze kino francuskie przez miesiąc może zagościć w waszych domach. Ogromny wybór filmów czeka na was już teraz na MyFrenchFilmFestival.com! Romans pod ciepłą pierzyną ze swoją drugą połówką? A może lekki film ze znajomymi albo dobra komedia przy filiżance herbaty? Jedno jest pewne, że w ten weekend najlepsze kino francuskie będzie na wyciągnięcie ręki! Nieważne, czy chce się Wam śmiać, płakać, czy rzucać gromami, rozrywkę na wysokim poziomie znajdziecie na: MyFrenchFilmFestival! Polecamy!

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z: contact@myfrenchfilmfestival.com lub wejdź na stronę.

PRZYSTAŃ (w) INKU!

Comments