FaniMani, czyli zakupy pomocą dla NGO

Czy wiecie, że robiąc zakupy online możecie wspomóc organizację pozarządową? Co więcej, Wasza organizacja także może starać się o wsparcie wśród klientów wielu sklepów internetowych. Kupujący nie ponosi przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Jak to możliwe? Dzięki FaniMani!

FaniMani to portal, który pozwala klientom kilkuset sklepów internetowych na zakupy "społecznie zaangażowane" bez dodatkowych kosztów! Jak to działa? Planując zakup telewizora czy butów online warto wejść na FaniMani i sprawdzić, czy dany sklep nie znajduje się w bazie. Jeśli tak, wystarczy zrobić zakupy przez portal FaniMani - nie zwiększając własnych kosztów pomagasz wybranej przez siebie organizacji pozarządowej (z tych, które zgłosiły swój udział do FaniMani). Zrób zakupy, a wskazany na stronie procent wartości transakcji zostanie przekazany na rzecz konkretnej organizacji.

Z serwisu FaniMani korzysta już ponad 800 organizacji. Twoja inicjatywa też może do nich dołączyć – to nic nie kosztuje! Jak? Zarejestruj swoją organizację na FaniMani.pl. I szerz słowo wśród znajomych i przyjaciół. Im więcej osób dowie się o zbiórce (np. kanałami social media), tym więcej Twoja organizacja jest w stanie uzyskać. Od każdego zakupu dokonanego przez kupującego, który wskazał na Twoją organizację, określony procent wartości transakcji zostaje przekazany na jej rzecz. Historię darowizn możesz śledzić na bieżąco.

Brzmi dobrze? Od dziś kupujemy 20 parę butów tylko po to, by pomagać NGO-som ;)

Comments