Viewing posts from July, 2019

Stowarzyszenie POLITES od lat z powodzeniem realizuje projekty wolontariatu europejskiego. W tym roku w ramach Programu Europejski Korpus Solidarności w okresie wakacyjnym gościć będziemy 10 osób z Francji, Włoch, Portugalii, Hiszpanii i Grecji.

→ read more

Wyobraźcie sobie, że na świecie nie ma już instrumentów, nie ma też innej możliwości jak tylko używać ciała do wytwarzania dźwięków... Jak powstawałyby ścieżki dźwiękowe do filmów, gdzie zazwyczaj większość dźwięków jest dogrywana w studio, nie na planie? Jak stworzyć iluzję przestrzeni, burzy, czy chodzenia po piasku za pomocą ust i języka?

→ read more

Zapraszamy już dzisiaj do zapisów na wyjątkowe Szkolenie przeznaczone dla osób lubiących eksperymentować z materiałami, fakturami, strukturami tkanin i chcących nauczyć się tworzyć własne, przestrzenne tkaniny.

→ read more

Zapraszamy na Międzypokoleniowe Jednodniowe Warsztaty dla dzieci od lat 6 oraz seniorów w Centrum Seniora w Szczecinie. Tematem pierwszego tygodnia są „Nasze talenty”. W programie między innymi zwiedzanie teatru, radia, zajęcia plastyczne czy aktorskie.

→ read more

Zapraszamy na specjalnie wydanie warsztatów- Sensoplastyka(r) SensoParty w ogrodzie INKU Szczeciński Inkubator Kultury dla SensoSmyka od 6 miesiąca życia. Tym razem organizatorzy przeniosą Was w relaksujący trochę mokry, trochę suchy świat. Każdy znajdzie coś dla siebie!

→ read more

W każdą środę lipca 2019 r. Stowarzyszenie OFFicyna kontynuuje niesamowitą podróż po kanonach światowego kina wraz z „Wieczorami Filmowymi z OFFicyną”. W Szczecińskim Inkubatorze Kultury zaprezentują wielokrotnie nagradzane filmy, które pokochały miliony widzów na całym świecie. Lipiec przeniesie nas w świat Oscarowych produkcji XX wieku, a podczas środowych pokazów przypomnimy sobie cztery świetne filmy, na które tradycyjnie obowiązuje wstęp wolny.

→ read more

Masz dość zmartwień i chaosu w swoim życiu? Uprość je, a zmniejszy się ilość Twoich problemów – rodzinnych, zawodowych i finansowych. Uwolnij się od zbędnych przekonań, obowiązków, obciążeń, rzeczy.Jest czas wakacji, czas dla Ciebie, czas na zatrzymanie się i popatrzenie w siebie, czas aby zacząć się chwalić.

→ read more