Viewing posts from April, 2019

Kaligrafia japońska SHODŌ jest kultywowana w Japonii od stuleci. Nadal jest praktykowana i stosowana w wielu sytuacjach życia codziennego.

→ read more

Informujemy, że biuro INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury będzie nieczynne w dniach 1-3.05.2019. Życzymy Państwu spokojnej Majówki!

→ read more

Carlsberg Polska ogłasza kolejną, 6. edycję programu grantowego, w ramach którego przyznaje granty na projekty wpierające społeczności w sąsiedztwie swoich browarów. Tegoroczny konkurs odbywa się w nowej, odświeżonej formie. Jego adresatami są organizacje pozarządowe i instytucje użyteczności publicznej z Brzeska, Sierpca, Szczecina i ich okolic.

→ read more

Szczecińska Sensoplastyka tu dzieci robią wszystko co podpowie im wyobraźnia!

→ read more

Droga Artysty i spotkania Twórczego Grona nie jest przeznaczona wyłącznie dla ludzi sztuki, ponieważ Twórcze Życie ma wiele odsłon.

→ read more

Stwórzcie z nami coś niezwykłego- PRZESTRZEŃ jakiej jeszcze nie było!

→ read more

Celem kampanii „Pomorze Pomoże?! #Wypróbuj wolontariat” jest rozwój wolontariatu na terenie województwa zachodniopomorskiego. Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie POLITES i Regionalne Centrum Wolontariatu w Szczecinie.

→ read more

Przed nami siódma edycja festiwalu teatralno-muzycznego Kingdom Of Art!

→ read more

Jak wiadomo podróże kształcą, dlatego OWES nie zwalnia tempa i proponuje przedstawicielom organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych i kół gospodyń wiejskich z regionu szczecińskiego udział w dwóch kolejnych wizytach studyjnych do Juchowa i Bornego Sulinowa oraz Wolina i Świnoujścia, które odbędą się w drugim tygodniu kwietnia.

→ read more