Viewing posts from February, 2019

Zbigniew Mielke oraz Art of Balance zapraszają na kolejny cykl „Living Mindfulness-Awareness-Comapssion Trening”; (Uważność – Świadomość -Współczucie w życiu codziennym")., którego wymierne korzyści i efekty zostały potwierdzone badaniami w projekcie ReSource Instytutu Maxa Plancka.

→ read more

Zapraszamy na sesję lifedrawingową z modelem, poprowadzoną przez Szczecińskie Rysowanie.

→ read more

I Transgraniczny Festiwal Kobiet - projekt dla wspaniałych, odważnych i mądrych kobiet funkcjonujących w obszarze Szczecin - pogranicze - Berlin. To będzie prawdziwe święto kobiet - od 8 do 10 marca.

→ read more

Wydział Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie, zaprasza na Dzień Otwarty już 5 marca! Przyjdź i sprawdź dlaczego warto studiować na tej uczelni.

→ read more

Sztuka na zdrowie oraz Arte inspiracje Pracownia zapraszają dzieci w wieku 2-4 lat wraz z opiekunem do wspólnej zabawy z (nie)codziennymi dźwiękami i radosną krainą kolorów!

→ read more

Szczecińki Klub Azji jest inicjatywą, w której członkowie chcą łączyć miłośników kultur azjatyckich ze Szczecina i okolic, poszerzać swoje horyzonty oraz dzielić się posiadaną wiedzą z mieszkańcami Szczecina, równocześnie wzbogacając życie kulturalne miasta.

→ read more

Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej „Pomorze Zachodnie” i Książnica Pomorska zapraszają na benefis Ewy Staneckej, który odbędzie się 22.02.19 o godz. 18.00 w Sali im. Zbigniewa Herberta w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie.

→ read more

mikrogranTY, to program kierowany do wszystkich kreatywnych działaczy społecznych, którzy marzą o zrealizowaniu małych inicjatyw dla lokalnej szczecińskiej społeczności.

→ read more

Zapraszamy przedstawicieli III Sektora, artystów, animatorów kultury a także wszystkich zainteresowanych, na warsztaty "Jak napisać projekt?". Szkolenie jest bezpłatne.

→ read more

Koncert "Women's Day Love 360" przeniesie Państwa w świat wspaniałych miłosnych utworów, w wyjątkowej aranżacji Abrahama Kennera III. Będzie to połączenie różnych gatunków muzycznych: gospel, reggae, jazz i pop. Usłyszymy muzykę takich artystów jak,m.in. : Bob Marley, John Legend, Phil Collins, Michael Jackson.

→ read more

Zapraszamy na Otwarty dzień treningowy w całości poświęcony sportowemu posłuszeństwu - OBEDIENCE.Miejsce: al. Wojska Polskiego 90 (ogród na terenie INKU)Ćwiczenia odbędą się na zewnątrz bez względu na pogodę.Termin: 06.04.2019Harmonogram:9:00-14:00 – treningi indywidualne14:00-15:30 – treningi grupowe (max. 5 psów)Tego dnia, będziecie mogli skorzystać z:- Treningu indywidualnego skierowanego zarówno do osób, które chciałyby dopiero rozpocząć swoją przygodę z obedience, jak i tych już trenujących, chcących co nieco doszlifować.- Treningu grupowego dla osób już trenujących obedience, które chcą przeprowadzić trening o level wyżej niż dotychczas, konfrontując się z overami i rozproszeniami z dużym naciskiem na zostawanie.FORMULARZUdział bezpłatny.Liczba miejsc ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.

Trzecie spotkanie z cyklu wykładów o tropieniu użytkowym dla wszystkich zainteresowanych popularną ostatnio pracą węchową, zarówno dla tych, którzy już tropią ze swoim psem, jak i tych planujących dopiero zacząć.

→ read more

Zapraszamy na cykl wykładów o tropieniu użytkowym dla wszystkich zainteresowanych popularną ostatnio pracą węchową, zarówno dla tych, którzy już tropią ze swoim psem, jak i tych planujących dopiero zacząć.

→ read more

Cykl wykładów o tropieniu użytkowym dla wszystkich zainteresowanych popularną ostatnio pracą węchową, zarówno dla tych, którzy już tropią ze swoim psem, jak i tych planujących dopiero zacząć.

→ read more

Korzystasz z roweru miejskiego? Wybierasz się czasem nad Staw Brodowski? Głosowałeś na pomnik Krzysztofa Jarzyny ze Szczecina? Jeśli tak, to korzystasz ze Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku jego zasady mają się zmienić. Chcemy wiedzieć, co o tym myślisz.Wypowiedz się!

→ read more

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego i Biuro Turystyki Urzędu Marszałkowskiego WZ zapraszają na spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych wolontariatem na Litwie w maju. Wiosenne spotkanie młodzieży z Pomorza Zachodniego i gminy Silute (Litwa) odbędzie się w ramach projektu „BALTIC STORIES. Zrównoważony rozwój turystyki poprzez profesjonalizację wydarzeń o charakterze kulturowym w regionie Południowego Bałtyku”.  

→ read more

Zapraszamy na  XXIX edycję Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Pięknej „Color Art‘‘, którego temat w 2019 roku brzmi: „WE WNĘTRZU MORZA”.

→ read more

Miasto Szczecin oraz Szczecińskie Organizacje Pożytku publicznego już po raz szesnasty prowadzą akcję, która zachęca do odpisania 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej Organizacji.

→ read more

Warsztaty przygotowane przez kobiety, które w ostatnich latach dużo zrobiły dla siebie. Doceniają energię innych, lubią się śmiać i kochają działać z sensem. Teraz postanowiły przekazać swoją energię i siłę innym kobietom.

→ read more

Szczecińska Sensoplastyka to miejsce, w którym dzieci robią wszystko co podpowie im wyobraźnia! Jeżeli Wasze dzieci lubią się troszkę ubrudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać, a chcecie zrobić własne P Ą C Z K I bez pieczenia, te zajęcia są stworzone dla Was!!! .

→ read more