Viewing posts from March, 2018

Sektor 3 Szczecin zaprasza przedstawicieli lokalnych organizacji do poszerzenia swojej wiedzy w zakresie prowadzenia księgowości w NGO. 4 spotkania, 3 godziny każde. Spotkania prowadzi Pani Justyna Maćkowiak z Centrum Biznesu.

→ read more

Od 25 maja 2018 roku wchodzą w życie nowe zasady dotyczące ochrony danych osobowych tzw. RODO, które dotyczą również organizacji pozarządowych. Na czym będzie polegać nowy system ochrony? Sektor 3 zaprasza na szkolenie.

→ read more

Warsztaty Astronomiczne Szczecin zapraszają na gwiezdny pokaz oraz zajęcia praktyczne dzieci w wieku 6 - 9 lat. Tematem warsztatów będą kolory, kształty oraz temperatury gwiazd. Dzieci doowiedzą się jakie przemiany zachodzą w gwiazdach, jak mierzymy ich rozmiary i odległości, czy można na nich wylądować oraz czy nasze Słońce jest największe?

→ read more

W ramach marcowego pokazu MIASTOWYCH Rada Osiedla Śródmieście Zachód pokaże film pt. "Szklane domy. Historia osiedli społecznych" w reżyserii Olgi Matuszewskiej.

→ read more

Bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami z pozarządowego podwórka - czas na dawkę informacji przygotowaną przez Magdalenę Pieczyńską z Wydziału Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

→ read more

Już 30 marca w Wielki Piątek, zapraszamy do Kościoła św. Piotra i Pawła na wyjątkowy koncert Stabat Mater. Dzieło w szczególności podkreśla charakter końca Wielkiego Postu i pozwala na głęboką kontemplację bólu Matki Boskiej. Łaciński tekst i dawne harmonie wprowadzają słuchaczy w nastrój zadumy i refleksji.

→ read more

Dla każdego Taty, który pragnie rozwinąć najlepsze cechy nie tylko u siebie i odkrywać swoją autentyczność w relacji z bliskimi. Jeżeli jesteś Tatą to wiesz, że życie ma swoje wzloty i upadki, a wszyscy doświadczamy stresujących sytuacji.

→ read more

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych w oparciu o techniki zaczerpnięte z psychologii kontemplatywnej.

→ read more

Już w niedzielę 18.03, o godzinie 10:30, rusza cykl treningu uważności dla osób pracujących z dziećmi

→ read more

Akademia Sztuki w Szczecinie zaprasza na Dzień Otwarty na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów! Już 21 marca (środa) w godzinach 10:00 - 17:00

→ read more

Najpiękniejsze podwórka, najładniejsze przedogródki i urocze skrawki zieleni stały się punktami na trasie spaceru „Od podwórka”, do udziału w którym zaprasza ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Po przechadzce będzie można wymienić się roślinami i uzyskać ogrodniczą poradę.

→ read more

INKU Szczeciński Inkubator Kultury oraz grupa licealistów z Future Compass, zapraszają na 3-dniowe wydarzenie, które ma za zadanie zachęcić do odważnych decyzji i pomóc w wyborze profilu klasy w szkole średniej. Organizacja tych warsztatów odbywa się w ramach olimpiady praktycznej Zwolnieni z Teorii.

→ read more

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli sektora pozarządowego do uczestnictwa w XVII edycji Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych „POD PLATANAMI”. Nabór trwa do 11 maja 2018 r.

→ read more

nieMapa to tajemnicze zakątki, urokliwe kamieniczki czy parki idealne na rodzinny spacer. Piękne ilustracje, kreatywne zadania i propozycje zabaw zachęcają Młodych Odkrywców to radosnego poznawania swojego miasta.

→ read more

Bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami z pozarządowego podwórka - czas na dawkę informacji przygotowaną przez Magdalenę Pieczyńską z Wydziału Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

→ read more

Sex na emeryturze - tytuł wskazuje na nisko gatunkowe kino porno, ale niestety nie jest to film dla widzów, którzy oczekują, że na końcu filmu będzie ślub.

→ read more

Twoje dzieci lubią się brudzić, ale Ty nie lubisz sprzątać? Te warsztaty są stworzone dla Was! Szczecińska Sensoplastyka zaprasza na wszelkie wybryki w dziedzine Sensoplastyki

→ read more

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, artystów, animatorów kultury, aktywistów społeczności lokalnych i początkujących społeczników na bezpłatne szkolenie Angielski dla NGO.

→ read more