Viewing posts from August, 2017

Inicjatywa Tato.Net zaprasza ojców na warsztaty „Tato – Odkrywca Talentów”, czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje umiejętności poznawania talentów swoich dzieci.

→ read more

Stowarzyszenia OFFicyna i Kamera zapraszają do udziału w otwartych warsztatach medialnych, skierowanych głównie do seniorów w wieku 60+.

→ read more

W ostatni piątek przed rokiem szkolnym zapraszamy was do Kina Pałacowego w  INKU na przedpremierowy pokaz filmu: "KRÓLEWICZ OLCH". Film Kuby Czekaja, autora Baby Bump, uznawanego za jednego z "młodych, zdolnych proroków nowej fali polskiego kina".

→ read more

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie zaprasza 2 września 2017 (sobota) o godzinie 15.00 do ProMediów  przy al. Wojska Polskiego 2 na szóstą już edycję Narodowego Czytania! ProMedia po raz kolejny włącza się w tę ogólnopolską inicjatywę, będziemy mieli okazję wspólnie w niej czytać fragmenty „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego, które – w drodze głosowania internautów – zostało wybrane tegoroczną lekturą.

→ read more

Zapraszamy na wrześniowe „Wieczory Filmu Europejskiego z OFFicyną”, podczas których OFFicyna zaprezentuje wyróżniające się podejmowaną tematyką i wielokrotnie nagradzane produkcje twórców z Łotwy, Szwecji, Estonii, Litwy i Danii.

→ read more

Szczeciński Inkubator Kultury, działający za pośrednictwem Stowarzyszenia Media Dizajn, ogłasza wyniki II edycji konkursu Programu pn. mikrogranTY w 2017 roku na realizację inicjatyw społeczno-kulturalnych i społeczno-artystycznych o charakterze włączającym i angażującym społeczność lokalną, na terenie Szczecina.

→ read more

Już w ten weekend w Teatrze Polskim premiera! Historia o tym jak Polacy piją i jest im smutno, czy aby tylko o tym....???By poznać odpowiedź warto się wybrać osobiście do teatru by się o tym przekonaće.

→ read more

Stowarzyszenie Kamera zaprasza na wyjątkowy pokaz filmu Susudata! Tylko raz w historii 25 sierpnia 2017 roku godz. 19.00 w siedzibie Stowarzyszenia KAMERA będzie można zobaczyć SUSUDATĘ w wersji KOLOROWEJ!!!!

→ read more

Drodzy Szczecinianie, zainteresowani realizacją wspólnych przedsięwzięć na styku NGO, IT, samorządu, nauki i biznesu! Sektor 3 zaprasza na IX Szczecińskie TechOgnisko – wydarzenie, na którym po raz kolejny wspólnie poszukamy pomysłów na ciekawe inicjatywy :)

→ read more

Serdecznie zapraszamy na warsztaty w ramach Festiwalu Tkaniny, który odbędzie się 30 października 2017 r. Druga edycja Festiwalu Tkaniny w Szczecinie pragnie zaprezentować tkaninę artystyczna w szerokim aspekcie sztuki współczesnej i przełamać konwencję jej użytkowej wartości.

→ read more

Serdecznie zapraszamy na warsztaty w ramach Festiwalu Tkaniny, który odbędzie się 28 października 2017 r. Druga edycja Festiwalu Tkaniny w Szczecinie pragnie zaprezentować tkaninę artystyczna w szerokim aspekcie sztuki współczesnej i przełamać konwencję jej użytkowej wartości.

→ read more

W niedzielę 27 sierpnia w godz. 10-16 w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach odbędzie się czwarty SZCZECIŃSKI BAZAR ROZMAITOŚCI, na który serdecznie zapraszamy!

→ read more

Przed nami ostatni nabór do programu mikrogranTY. Ruszamy ponownie w oczekiwaniu na Wasze pomysły na realizację małych inicjatyw oddolnych. Zapraszamy do udziału NGO, a także grupy nieformalne! Zgłoś się już dzisiaj!

→ read more

Operamore 2017 to wyjątkowe warsztaty wokalne, które już trwają a odbywają się po raz czwarty w Szczecinie. Zrealizowano je przy wsparciu INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury w ramach programu mikrogranTY współfinansowanego przez Urząd Miasta Szczecin.

→ read more

Chór Akademii Morskiej w Szczecinie po raz czwarty zaprasza na koncert w ramach autorskiego projektu „Wspólne Brzmienia”. Myślą przewodnią tegorocznej edycji będzie „powrót do korzeni" w wydaniu chóralno-instrumentalnym, którego motywem głównym stanie się muzyka etniczna.

→ read more

Uwaga !!! – nastąpiła zmiana miejsca wydarzenia, organizowanego przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Szczecin. 

→ read more

Gorąco zapraszamy na kolejną ucztę dla fanów literatury, tym razem gościem spotkania autorskiego w ProMediach przy al. Wojska Polskiego 2, dnia 21 sierpnia 2017 o godz. 18.00 będzie Iwona Małgorzata Żytkowiak.

→ read more

Biuro INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury w poniedziałek i we wtorek ( 14-15 sierpnia 2017 r.) będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i serdecznie zapraszamy w poniedziałek. 

→ read more

Filharmonia zaprasza Seniorki i Seniorów do udziału w projekcie "Seniorita w Filharmonii". Projekt zakłada cykl dwutygodniowych, bezpłatnych warsztatów muzycznych dla Seniorów, podczas których Seniorzy opanują repertuar utworów z lat młodości w nowych aranżacjach. Zwieńczeniem projektu będzie udział w koncercie w Filharmonii 30.09.2017 r. oraz w ośmiu koncertach wyjazdowych na terenie województwa zachodniopomorskiego w październiku i listopadzie 2017 r. 

→ read more

Refugees Szczecin wraz z INKU Szczecińskim Inkubatorem Kultury zapraszają do wzięcia udziału w zbiórce artykułów szkolnych. Wakacje na półmetku, ale powoli zaczynamy myśleć o szkolnych wyprawkach. Dołączamy do warszawskiej inicjatywy naszych przyjaciół z Domu Otwartego i kolejny raz zapraszamy szczecinian do udziału w zbiórce artykułów szkolnych na rzecz dzieciaków mieszkających w ośrodku dla cudzoziemców w Grupie k. Grudziądza.

→ read more