Viewing posts from June, 2017

ŚRODEK, czyli Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Będzie to miejsce na rozmowę o mieście i o tym, jak mieszkańcy mogą je kształtować. 

→ read more

Zrób prezent fundacji, stowarzyszeniu lub schronisku opiekującym się czworonogami i zdobądź dla nich super smycz!

→ read more

Ogród INKU w tym roku przeżywa odrodzenie. Zielona trawa, której jest sporo, a do tego miejsce na ognisko i kolorowe siedziska sprzyjają naszym spotkaniom w miłej atmosferze.

→ read more

Wakacje w INKU rozpoczynamy wernisażem fotografii dr Mirosławy Jarmołowicz z Akademii Sztuki w Szczecinie. Obrazy z cyklu „Podwójne życie Pani Z.” powstały w czasie ostatniej zimy 2016-2017 r. w Karpaczu, Szczecinie i okolicach miejscowości Gartz w Niemczech.

→ read more

Już 23 czerwca (piątek) w godzinach 16.30 – 19.30 zapraszamy do Szczecińskiego Inkubatora Kultury na warsztaty: „Autorskie prawa osobiste i majątkowe”, które poprowadzi dla Państwa radca prawny Andrzej Oryl.

→ read more

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, artystów, animatorów kultury, aktywistów społeczności lokalnych i początkujących społeczników na bezpłatne warsztaty. Celem warsztatów jest pobudzenie do kreatywnej pracy i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dla tworzenia atrakcyjnej oferty kulturalnej.

→ read more

W ramach Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych 2017 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztacie z jogi śmiechu, podczas którego zapoznacie się z ciekawą metodą pracy grupowej.

→ read more

Każda organizacja marzy, aby być niezależną finansowo. Mieć możliwość wymienić sprzęt na nowy, zatrudnić pracowników, wynająć biuro na prowadzenie własnej działalności. Zbuduj z Sektor 3 Szczecin mocne podwaliny do finansowej niezależności w Twojej organizacji.

→ read more

Szczecin European Film Festivalw tym roku po raz pierwszy latem i jesienią. Jak co roku badać będzie granice światowego kina. W czerwcu w sekcjach konkursowych zaprezentowane zostaną krótkie formy filmowe międzynarodowych twórców – TELEFON ART, a także produkcje lokalnych reżyserów w przeglądzie Zachodniopomorskie Shorty.

→ read more

Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej „Pomorze Zachodnie” i Centrum Kultury Europejskiej „Stara Rzeźnia” zapraszają na kolejne otwarte spotkanie z cyklu „Przychodzimy, odchodzimy ...”

→ read more

Związek Literatów Polskich w Szczecinie oraz INKU Szczeciński Inkubator Kultury zapraszają na spotkanie autorskie z trzebiatowską poetką, malarką Renatą Teresą Korek.

→ read more

W dniach 12 do 18 czerwca 2017 roku Szczecin zamieni się w Pozarządowo – czas, w którym działania organizacji pozarządowych będą skierowane przede wszystkim na promocję własnej działalności i realizację inicjatyw dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Szczecina. 

→ read more

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu z Justyną Werbel z Ontario College of Art and Design w Kanadzie, która od kilku dni przebywa na na rezydencji artystycznej w INKU Szczecińskim Inkubatorze Kultury oraz z Ellą Tetrault z Kanady, która prowadzi rezydenturę artystyczną w Berlinie.

→ read more