Viewing posts from March, 2017

Ciné Club Alliance Française w INKU to cykl bezpłatnych projekcji wybranych dzieł kina francuskiego. Jeśli lubisz dobre kino, a zwłaszcza kino francuskie, to w takim razie nie może Cię zabraknąć na tym pokazie filmowym! 

→ read more

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na seanse w ramach najnowszego filmowego cyklu – Helios OFFy, pierwszego przewodnika po kinowym podziemiu. Seanse inaugurujące projekt odbędą się 5 kwietnia o godzinie 18:00 we wszystkich kinach Helios w Polsce, za bilet Widzowie zapłacą tylko 15 złotych.

→ read more

Wystawa prezentuje najlepsze duńskie projekty architektoniczne ostatnich lat, stworzone z dbałością o środowisko i dobre samopoczucie mieszkańców.

→ read more

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie przystępuje do realizacji nowej inicjatywy pod nazwą Zamkowe Forum Kultury - cyklu spotkań w gronie ekspertów z udziałem publiczności.

→ read more

Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej Pomorze Zachodnie zaprasza na „Spotkanie przy komINKU”. Gościem spotkania będzie Włodzimierz Piątek. Zapraszamy wszystkich, których interesują nie tylko kulisy zawodu fotoreportera, autora zdjęć utrwalających ważne wydarzenia historyczne, ale także autora fotogramów o tematyce społecznej, przyrodniczej i artystycznej.

→ read more

Sensoplatyka ® to wielokolorowy, zapachowy, polisensoryczny obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy!

→ read more

Rozpoczęła się 2 edycja projektu Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. z Koszalina, Fundacji Inicjatyw Społeczno - Gospodarczych KOMES ze Szczecina i Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego pn. „MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA - Małe Inicjatywy Lokalne edycja 2”.

→ read more

Podczas spotkania przedstawione zostaną różne elementy systemu zabezpieczania opieki nad niesamodzielnymi osobami starszymi w krajach skandynawskich oraz w Polsce. W trakcie Konferencji będzie można zapoznać się z ofertą firm, które zaprezentują różne rozwiązania w zakresie wspomagania opieki nad osobami starszymi.

→ read more

Baltic Neopolis Quartet rozpoczyna w piątek tournée po Azji. Kwartet zagra łącznie jedenaście koncertów w Chinach i w Japonii. Podczas występów w Japonii szczecińskiemu zespołowi towarzyszyć będzie Vasko Vassilev, koncertmistrz Covent Garden Opera House w Londynie oraz światowej sławy pianistka Ingrid Fujiko Hemming. Partnerem trasy koncertowej BNQ po Dalekim Wschodzie jest Instytut Adama Mickiewicza.

→ read more

Kino Pałacowe INKU to projekt skierowany do osób spragnionych repertuaru studyjnego niespotykanego w żadnym innym szczecińskim kinie. Serdecznie zapraszamy! 

→ read more

Jeżeli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej, grupy nieformalnej lub animatorem działającym w obszarze kultury, który poszukuje inspiracji do dalszych działań, chce nawiązać nowe kontakty i rozszerzyć swoje horyzonty mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Od 2014 roku umożliwiamy aktywnym przedstawicielom trzeciego sektora udział w trzech wizytach studyjnych rocznie. Wizytowaliśmy już organizacje i instytucje w Berlinie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Sejnach oraz w Gdańsku, do którego chcemy pojechać raz jeszcze.

→ read more

Już w czerwcu teren szczecińskich Jasnych Błoni przemieni się w prawdziwie aktywne miasto – Pozarządowo! W jego granicach zamieszkają pełne pasji i energii do działania szczecińskie organizacje pozarządowe, które na co dzień zmieniają rzeczywistość wokół nas. Podzielmy się swoją energią i radością działania z mieszkańcami Szczecina – zbudujmy wspólnie POZARZĄDOWO!

→ read more

Odliczamy dni do rozpoczęcia kolejnej edycji Dni Skandynawskich. W czwartek 30 marca rozpocznie się 4 dniowy maraton pełen interesujących wydarzeń  skierowanych do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jakich zatem atrakcji można się spodziewać?

→ read more

W ramach tegorocznych Dni Skandynawskich przygotowaliśmy dla waszych pociech niezwykle twórcze warsztaty. SCANDIKIDS ROOM to nasza propozycja dla dzieci i ich rodziców, aby wspólnie pomalować meble w skandynawskie wzory. 

→ read more

Twórcy cyklu spacerów po Szczecinie Free Walking Tour, czyli Wondertours wspólnie z INKU Szczecińskim Inkubatorem Kultury  zapraszają na spotkanie, które jest poszerzeniem ich dotychczasowej działalności krajoznawczej. 

→ read more

Zapraszamy na spotkanie z programem Watch it! dotyczące tworzenia kampanii społecznych i korzystania z mechanizmu darmowego czasu antenowego w mediach publicznych. 

→ read more

Szczecińska Grupa Improwizacyjna "Pod Pretekstem" gra improwizowane formy teatralne, o losach postaci, które grają zadecydować możesz właśnie Ty! Wystarczy jedno słowo - sugestia, która stanie się inspiracją dla całego przedstawienia. Sam wybierz bohaterów, których zagrają, sytuacje oraz miejsca, w których się znajdą! Każdy ich występ jest niepowtarzalny, tak jak Twoje pomysły!

→ read more

Tym razem w Kinie Pałacowym w INKU zostanie zaprezentowany dramat, który ukaże nam historię pełną tajemnic. To jedyny taki pokaz filmowy w naszym mieście, dlatego obecność obowiązkowa!

→ read more

Przed nami kolejna edycja Dni Skandynawskich, pełna wydarzeń biznesowych, kulturalnych oraz sportowo-rodzinnych. To jedyne tego typu międzynarodowe wydarzenie, służące rozwojowi współpracy polsko-skandynawskiej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 30 marca – 2 kwietnia.

→ read more

"Moonlight" w INKU. Produkcja ta została nagrodzona najważniejszym Oscarem 2017 w kategorii Najlepszy Film, jak również dwoma innymi w kategoriach: Aktor Drugoplanowy oraz Scenariusz Adaptowany. 

→ read more