Viewing posts from February, 2017

Międzynarodowe Centrum Designu w Berlinie w ramach projektu Berlin Poland 2016-19 zaprasza polskich producentów odzieży, dodatków i usług z sektora tekstylnego do udziału w bezpłatnej giełdzie kontaktowej B2B w Szczecinie. Nabór został przedłużony do 8 marca 2017!

→ read more

Kto powiedział, że ujemna temperatura musi kojarzyć się wyłącznie z długimi, spokojnymi wieczorami spędzonymi w domowym zaciszu? Najnowszy set filmowy londyńskich selekcjonerów stanowi idealne antidotum na zimowe rozleniwienie. Na Future Shorts Winter Season składa się 8 krótkometrażowych produkcji, obfitujących w zaskakująco dużą ilość słońca, feerię barw, lecz przede wszystkim pełną paletę emocji. 

→ read more

Dom Kultury „Klub Skolwin” ogłosił XII MIEJSKI KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ zatytułowany "Moje miasto - Szczecin". Jest on skierowany do dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 6 - 18 lat. Zachęcamy do udziału.

→ read more

Kino Pałacowe INKU to projekt skierowany do osób spragnionych repertuaru studyjnego niespotykanego w żadnym innym szczecińskim kinie. Serdecznie zapraszamy!  

→ read more

Kino Pałacowe INKU to projekt skierowany do osób spragnionych repertuaru studyjnego niespotykanego w żadnym innym szczecińskim kinie. Serdecznie zapraszamy!  

→ read more

Serdecznie zapraszamy na pokaz filmu "Mardin" w reżyserii Andrzeja Szypulskiego, który odbędzie się 23 lutego o godz. 20:00 w Pałacowym Kinie INKU. Będzie to spotkanie z obcą kulturą i przełamywaniem stereotypów.

→ read more

Kolejny raz Refugees zaprasza mieszkańców Szczecina i okolic do udziału w zbiórce na rzecz uchodźców. Najbliższa akcja poświęcona jest kobietom i dziewczętom, które przebywają w ośrodkach na terenie Polski - tak jak w przypadku poprzedniej zbiórki artykułów szkolnych i zabawek, zebrane w Szczecinie rzeczy trafią do ośrodka w Grupie koło Grudziądza. 

→ read more

Piszesz wiersze? Masz lekkie pióro? Jeśli jesteś poetą lub chcesz nim być, zamiast pisać wiersze „do szuflady”, zgłoś swoje dzieła do konkursu. Warto wziąć udział w konkursie poetyckim, może to szansa na nowe inspiracje.

→ read more

Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej „Pomorze Zachodnie” razem ze Szczecińskim Inkubatorem Kultury zapraszają w środę 8 lutego, na pierwsze w tym roku „Spotkanie przy kominku” w siedzibie Inkubatora Kultury przy al. Wojska Polskiego 90.

→ read more

Międzynarodowe Centrum Designu w Berlinie w ramach projektu Berlin Poland 2016-19 zaprasza polskich producentów odzieży, dodatków i usług z sektora tekstylnego do udziału w bezpłatnej giełdzie kontaktowej B2B w Szczecinie.

→ read more

Rozpoczynamy nowy sezon wystaw malarskich, dlatego tym bardziej miło nam zaprosić was na pierwszy w tym roku wernisaż. W lutym prace Henryka Sobieszczyka zagoszczą w naszej siedzibie INKU. Ze względu na duże zainteresowanie wystawą postanowiliśmy dać wam ponowną możliwość zobaczenia obrazów Pana Henryka.

→ read more

Kluboksięgarnia FiKa z myślą o tych, którzy lubią inaczej spędzać czas, oferuje spotkania podczas zimowych ferii dla dzieci w wieku 7-12 lat w kameralnym gronie w jenym z zacniejszych budynków Szczecina - Muzeum Narodowym.

→ read more

Ciné Club Alliance Française w INKU to cykl bezpłatnych projekcji wybranych dzieł kina francuskiego. Jeśli lubisz dobre kino, a zwłaszcza kino francuskie, to w takim razie nie może Cię zabraknąć na tym pokazie filmowym! Widzimy się w Pałacowym Kinie INKU. 

→ read more

5 lutego w Browarze Stara Komenda odbędzie sie pierwszy koncert w Szczecinie białoruskiego zespołu Vuraj. To będzie wieczór wypełniony etno folkiem i pieśniami ludowymi. Polecamy!

→ read more

Ruszył nabór na Stypendia Twórcze Miasta Szczecin 2016. Wnioski o jego przyznanie można składać do 28 lutego. Najciekawsze projekty mają szansę zdobyć do 12 000 zł brutto. 

→ read more

Megitza Trio to mieszanka brzmień międzykulturowych głównie zakorzenionych w podchalańsko-romskim dziedzictwie prosto z Zakopanego wystąpi 12 lutego w Browarze Stara Komenda. Serdecznie polecamy!

→ read more

Media Dizajn rozpoczęło realizację projektu Joint development of Small Cruise Ship tourism heritage products in the Southern Baltic Sea Region JOHANN współfinansowanego ze środków Programu South Baltic.

→ read more