Viewing posts from January, 2017

Kino Pałacowe INKU to projekt skierowany do osób spragnionych repertuaru studyjnego niespotykanego w żadnym innym szczecińskim kinie. Serdecznie zapraszamy!  

→ read more

Gościem kolejnego spotkania z cyklu spotkania z pisarzami i poetami nie tylko szczecińskimi będzie Danuta Romana Słowik. Na wieczór literacki zaprasza Związek Literatów Polskich. Polecamy!

→ read more

Ciné Club wraca do kameralnego kina INKU. Jest to cykl bezpłatnych projekcji wybranych dzieł kina francuskiego. Jeśli lubisz dobre kino, a zwłaszcza kino francuskie, to w takim razie nie może Cię zabraknąć na tym pokazie filmowym! 

→ read more

Media Dizajn zakończyło realizację projektu My European City, będącego inicjatywą wspierającą nawiązywanie partnerstw pomiędzy miejscowościami z całej Europy oraz promocji lokalnego dziedzictwa kulturowego. Projekt został stworzony z myślą o promocji lokalnego dziedzictwa kulturowego i budowania związków pomiędzy tym co lokalne i tym co europejskie.

→ read more

Szczecińska Baltic Neopolis Orchestra poszukuje skrzypków, wiolonczelistów i kontrabasistów do stałej współpracy. Zgłoszenia można przesyłać do 3 lutego, przesłuchania 13 lutego w Szczecinie.

→ read more

Pierwszy w 2017 roku koncert zespołu Dikanda w sercu Pomorza Zachodniego odbędzie się w pierwszym po wojnie wybudowanym w Szczecinie zakładzie piwowarskim – Browarze Stara Komenda!

→ read more

W styczniu w INKU gościnne, bezpłatne warsztaty z Design Thinking. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat projektowania produktów i usług w oparciu o realne potrzeby mieszkańców czy odbiorców Twoich usług - zapisz się już dziś!

→ read more

Media Dizajn rozpoczęło realizację projektu Joint development of Small Cruise Ship tourism heritage products in the Southern Baltic Sea Region JOHANN współfinansowanego ze środków Programu South Baltic. 

→ read more