Viewing posts from August, 2013

Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego poinformował dziś o rozpoczynających się konsultacjach „Programu współpracy Województwa Zachodniopomorskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014”. 

→ read more

Jesteśmy w trakcie seryjnego świętowania – (mikro)wydarzeń kulturalnych z kulminacyjnym punktem, jakim jest uroczysta (choć nienudna) odsłona tablicy na elewacji kamienicy ze szlaku „Niezwykli szczecinianie i ich kamienice”. „Kamienice Szczecina” zapraszają na kolejną odsłonę - tym razem głównym bohaterem będzie człowiek sceny, Antoni Kaczorowski. 

→ read more

Szczeciński Inkubator Kultury i Stowarzyszenie Media Dizajn zapraszają wolontariuszy do współpracy podczas nietypowego wydarzenia, organizowanego wspólnie z Północną Izbą Gospodarczą – „Czas na Herbatkę!”.

→ read more

Stowarzyszenie Edukacyjno – Społeczno - Kulturalne Teatr Brama i Goleniowski Dom Kultury zapraszają na koncert zespołu AKURAT w ramach XIV Goleniowskich Spotkań Teatralnych BRAMAT 2013.

→ read more

Masz głowę pełną pomysłów?  Chcesz kształtować swoje najbliższe otoczenie poprzez realizację oddolnych inicjatyw? A może myślisz o założeniu własnego przedsiębiorstwa? Jeśli nie wiesz od czego rozpocząć pracę lub jak ruszyć dalej, skorzystaj z tej oferty – trwa rekrutacja do projektu „Każdy może zmienić świat”.

→ read more

Stowarzyszenie Twórców i Producentów Sztuki, Miasto Szczecin i Szczeciński Inkubator Kultury zapraszają na barwne zakończenie wakacji z polską animacją dziecięcą. 

→ read more

Naszą bronią jest kreatywność, a rewolucji dokonujemy poprzez kulturę. Ale wokół jest szara rzeczywistość i prawo, które nakłada na nas obowiązki, ale i chroni. Z początkiem września proponujemy Wam warsztatowy arsenał wiedzy z zakresu prawa i kwestii formalnych, jakie napotkacie działając jako podmiot trzeciego sektora. Przystań w Inku!

→ read more

Jesteśmy w trakcie seryjnego świętowania – (mikro)wydarzeń kulturalnych z kulminacyjnym punktem, jakim jest uroczysta (choć nienudna) odsłona tablicy na elewacji kamienicy ze szlaku „Niezwykli szczecinianie i ich kamienice”. „Kamienice Szczecina” zapraszają na kolejną odsłonę - tym razem głównym bohaterem będzie szczeciński magnat motoryzacyjny z przełomu XIX i XX wieku, Emil Stoewer. 

→ read more

Chorągiew Zachodniopomorska ZHP zaprasza dzieci w wieku szkolnym, młodzież i dorosłych, w tym również seniorów na bezpłatne warsztaty, podczas których uczestnicy wspólnie przygotują i wystawią spektakl muzyczno-teatralny dla dzieci pt. „Magiczny Las, czyli uśmiechnij się do innych”.

→ read more

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że 16 sierpnia 2013 r. (piątek) Szczeciński Inkubator Kultury będzie nieczynny. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy – Zespół Inku.

Do 1 września można składać wnioski do Programu Małych Grantów Funduszu Wyszehradzkiego. Wspierane będą działania promujące m.in. współpracę kulturalną, wymianę młodzieży czy edukację. 

→ read more

Orkiestra Baltic Neopolis zaprasza na kolejny koncert z cyklu Muzeum Muzyki Wielu Kultur. Tym razem publiczność usłyszy kompozycje czeskich kompozytorów. Po koncercie, zaproszeni goście Jiri Lukes i Petr Nouzovský, poprowadzą wykład dotyczący muzyki współczesnej.

→ read more

Stowarzyszenie Kamera oraz Zespół Foto-Video Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Szczecinie zapraszają na projekcję filmu „Szpinak z wody”, który powstał podczas warsztatów filmowych „Kino tylko dla dorosłych”.

→ read more

Pokaz Społecznej Super Mocy, czyli przegląd najlepszych polskich kampanii za nami. Publiczność w kinie Inku zobaczyła 25 polskich spotów o różnej tematyce. Wybraliśmy również najlepsze wideo przeglądu. 

→ read more