Viewing posts from January, 2013

Macie ochotę na chwilę zapomnienia o pośpiechu wśród kłębków włóczki, sympatycznych ludzi, w miłej atmosferze, przy herbacie z cytryną? Polecamy środowe spotkania Czarnej Owcy w Piwnicy Kany.

→ read more

Cyklicznie organizowany przez Stowarzyszenie OFFicyna przegląd krótkich form filmowych z Pomorza Zachodniego, połączony z głosowaniem publiczności odbędzie się w ramach dzisiejszego OFFilmu. Polecamy!

→ read more

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania Aktywnej Książki, które odbyło się w ubiegłą środę w Domku Grabarza. Opowieści o smokach można było usłyszeć w wykonaniu znanego, szczecińskiego artysty Olka Różanka.

→ read more

Strefa Wolnej Książki /Free Book Zone działa! Przyjdź do Inkubatora, poszperaj i wybierz coś ciekawego dla siebie. Zasady są proste nie ma kart i kar. Liczy się przyjemność czytania. Posłuchaj relacji przygotowanej przez Polskie Radio Szczecin.

→ read more

Zastanawiasz się jak prawidłowo uzupełnić wniosek o dotację do Urzędu Miasta? Nie wiesz od czego zacząć albo mylą ci się niektóre pojęcia zawarte w formularzach? Jeśli tak, to przyjdź na bezpłatne warsztaty, podczas których omówimy wszystkie zawiłości związane z procedurą ubiegania się o środki zewnętrzne.

→ read more

Oddaj swój głos na najlepszego według ciebie twórcę oraz mecenasa kultury minionego roku. Plebiscyt UM Szczecina trwa do końca lutego 2013 r. Zachęcamy do głosowania.

→ read more

Urząd Miasta Szczecina zaprasza do składania ofert na realizację  imprez, wydarzeń, przedsięwzięć i działań w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w Szczecinie. 

→ read more

Szczeciński Inkubator Kultury zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu pozyskiwania funduszy zewnętrznych. W trakcie spotkania sprawdzimy Twój wniosek pod względem formalnym, rozwiejemy wątpliwości, pomożemy zrozumieć nowomowę projektową.

→ read more

Tym razem na miłośników OFFilmu czeka filmowy dramat oparty na faktach. Widzowie przeniosą się do Genui, kiedy to w roku 2001 trwają protesty antyglobalistów przeciwko organizacji szczytu G8.

→ read more

W Domku Grabarza szykuje się kolejne spotkanie entuzjastów Aktywnej Książki. Tym razem dla dzieci i młodzieży czyta Olek Różanek. W programie również ciekawe warsztaty.

→ read more

Czy Twoja organizacja pozarządowa zawiązała owocną współpracę z firmą? Czy obu stronom udało się zrealizować zamierzone cele? A może Twoja organizacja wspólnie z biznesem zrobiła coś wartościowego społecznie?

→ read more

Promuj FE - nagraj audycję radiową lub program telewizyjny, napisz ciekawy artykuł albo zorganizuj wydarzenie. Masz pomysł? Złóż wniosek do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Termin składania wniosków upływa 24 stycznia 2013. 

→ read more

Nieformalna Grupa Gender zaprasza na rozmowy o tym, co dzieje się w kulturze najnowszej. Styczniowy temat spotkania poświęcony będzie książkom kulinarnym z czasów PRL-u. Do zobaczenia w Piwnicy Kany.

→ read more

Propozycja na ferie. Ostatnie dni stycznia spędź na ciekawych warsztatach. W programie aromaterapia, światło w portrecie (warsztaty fotograficzne), badania predyspozycji sztuka wyznaczania celów, walka ze stresem.

→ read more

Kolejna edycja digital_iów za pasem. A w jej ramach odbędą się warsztaty multimedialne SOXELS, na które gorąco zapraszamy w imieniu organizatorów - jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

→ read more

Sekretariat ds. Młodzieży w listopadzie 2012 r. zaprosił mieszkańców do wspólnej rozmowy na temat solidarności międzypokoleniowej. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami wypracowanymi podczas spotkania. 

→ read more

W najbliższy wtorek na widzów OFFilmu czekają dwie propozycje filmowe ze Studia Munka: Moja nowa droga i Przyjdź do mnie.

→ read more

Motywem przewodnim tegorocznego festiwalu digital_ia.13 jest bio art – jeden z najnowszych trendów w sztuce współczesnej, wyrastający z zainteresowania artystów naukami przyrodniczymi.

→ read more

Zainteresuj swoje środowisko, znajomych i przyjaciół tematem edukacji globalnej i złóż wniosek na projekt do Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

→ read more

Propozycja dla młodzieży.  Czy zastanawiałaś/łeś się jak zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy? Poszukaj odpowiedzi razem z prężnie działającym Stowarzyszeniem Grupa Progress. 

→ read more