Akademia Ludzi Aktywnych. Trwa rekrutacja!

Myślicie już o wakacjach? Trzydniowy biwak z klasą to niezła propozycja dla Was? Jeśli tak, zapiszcie się do Akademii Ludzi Aktywnych. To także świetna okazja do spędzenia czasu ze szczecińskimi organizacjami pozarządowymi. Indeksy już czekają.

Rusza kolejna edycja programu Akademia Ludzi Aktywnych (ALA). To już IV odsłona projektu dedykowanego młodzieży (uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych). ALA to propozycja dla całych klas. Młodzież będzie brała udział w warsztatach zaproponowanych przez przedstawicieli trzeciego sektora.

ALA zaprasza na swoją stronę WWW

Na czym to polega? Młodzież będzie brała udział w warsztatach zaproponowanych przez organizacje pozarządowe. Klasa za aktywny udział w warsztatach będzie otrzymywała punkty. Wszystko po to, by wygrać: 3-dniowy biwak, kurs, warsztaty i wiele, wiele innych oraz spędzić w ciekawy sposób czas.  Biwak wygra klasa, która zgromadzi na swoim koncie największą liczbę punktów. 

Dlaczego warto? Zajęcia zaproponowane przez ALĘ, różnią się od tych szkolnych. Dzięki nim poznacie organizacje pozarządowe od podszewki. Może nawet sami zaangażujecie się w realizację ciekawych inicjatyw. Zajęcia są bezpłatne.

Zapiszcie swoją klasę już dziś!

Za wydarzenie odpowiada Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS

Projekt finansowany jest ze środków budżetu Gminy Miasto Szczecin i Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Comments